PS4'te çift HDD yapılır mı?

AlkBone

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-4210U (4 CPUs) 2.4GHz
RAM 12GB
İntel HD Graphics Family 112MB
NVIDIA GeForce 840M 4GB
1TB HDD
DirectX 12
PS4'te birine kırık, birine ise normal işletim sistemi kurulup çalıştırılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'te tek SATA slotu var. USB portuna da takabilirsiniz ama sadece oyun depolamak ve içinden oynamak için kullanılabilir. Yani sorunuzun cevabı hayır.

PS4'te tek SATA slotu var. USB portuna da takabilirsiniz ama sadece oyun depolamak ve içinden oynamak için kullanılabilir. Yani sorunuzun cevabı hayır.

Peki kullanacagim zaman birini takip birini cikarsam yine biri crackli biri normal isletim sistemi olarak.

Peki kullanacagim zaman birini takip birini cikarsam yine biri crackli biri normal isletim sistemi olarak.

Yani crackli olanı internete bağlamadığınız sürece bir sorun olacağınu sanmıyorum ama hiç pratik bir durum değil ki bu sürekli tak çıkar.

Yani crackli olanı internete bağlamadığınız sürece bir sorun olacağınu sanmıyorum ama hiç pratik bir durum değil ki bu sürekli tak.
Yok zaten fazla tak cikar yapmayacagim aktif kullanmiyorum onlin servisleri.

PS4 ü ya kırık olarak kullanırsınız ya güncelleyip kullanırsınız, ortası yok. Dediğiniz şekilde usb depolama cihazı sadece hafızaya ek yapar ama cihazınız 9.00 sürüm ise online psn servislerine bağlanmanın bir yolu yok. Güncelleme sandığınız gibi hdd ye kaydedilmiyor anakart belleklerine işleniyor.

Sanmıyorum demiştim ama öyle bile değilmiş, kullanamazmışsınız direkt.

PS4'te birine kırık, birine ise normal işletim sistemi kurulup çalıştırılır mı?

Düzenleme: Bir arkadaşımın hesabında 250 civarı playsation Plus oyunları var onunla kardeş hesap yaptık :)

Geri
Yukarı