PS4'ü HDMI girişi olmayan monitöre bağlamak

Ediz B

Femtopat
Daha fazla  
PS4 aldım ama monitörümün HDMI girişi yok. Dönüştürücü ile bağlıyorum, olmuyor. Çözümü var mıdır? Yoksa yeni monitör mü almam lazım?

Aktif dönüştürücü kullanman gerek. Bu dönüştürücüler ekstra bir girişle USB portlarından güç çekiyorlar öbür türlü kullanamazsın.

https://www.hepsiburada.com/s-link-...OQuMzyRfhxSzCseJWnDaAM531fYL2PrQaAs8hEALw_wcB

Bu tarz bir ürün işini görecektir fiyatları çok bilmiyorum araştırarak daha ucuza bulabilirsin belki.

Sanırım monitörünüzde sadece VGA girişi var. Dönüştürücü işe yaramadığına göre de dönüştürücünüz pasif olmalı. Aktif bir dönüştürücü almanız gerekiyor.

Öncelikle monitör, VGA mı DVI mı?
VGA varsayarak; dönüştürücünüz, HDMI'dan VGA'ya dönüştürücü mü, yoksa VGA'dan HDMI mı?
Ekranın marka model ve çözünürlüğü nedir ?

HDMI to VGI dönüştürücüyle bağlayabilirsiniz. PS4'ü güvenli modda başlatıyorduk sanırım bağlayınca. Benim de böyle sorunum olmuştu 4 yıl önce. Güvenli modda başlatıp ardından PS4 ayarlarından çözünürlüğü 720p olarak seçin. Daha sonra tekrar başlatın. Düzelecektir. Kablonun aktif ya da pasif olması sorun değil.
Buradaki ürünün benzerini almıştım aynı yerden.

Sanırım monitörünüzde sadece VGA girişi var. Dönüştürücü işe yaramadığına göre de dönüştürücünüz pasif olmalı. Aktif bir dönüştürücü almanız gerekiyor.
evet vga
Öncelikle monitör, VGA mı DVI mı?
VGA varsayarak; dönüştürücünüz, HDMI'dan VGA'ya dönüştürücü mü, yoksa VGA'dan HDMI mı?
Ekranın marka model ve çözünürlüğü nedir ?
monitör vga, hdmi dan vga, ekran samsung çözünürlüğü 1440x900
Aktif dönüştürücü kullanman gerek. Bu dönüştürücüler ekstra bir girişle USB portlarından güç çekiyorlar öbür türlü kullanamazsın.

https://www.hepsiburada.com/s-link-sl-hvs13-hdmi-to-vga-audio-micro-usb-cevirici-p-BSBENCE164360?magaza=Hesaplı Market&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-aksesuar-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiA5bz-BRD-ARIsABjT4nhhqLRNomwERXaUy-dqCexOQuMzyRfhxSzCseJWnDaAM531fYL2PrQaAs8hEALw_wcB

Bu tarz bir ürün işini görecektir fiyatları çok bilmiyorum araştırarak daha ucuza bulabilirsin belki.
attığınız linki alıyorum hocam eğer olacaksa fiyatı çokta önemli değil.

Geri
Yukarı