PS5 1080p 120Hz olabiliyor mu?

Cok az oyun varmış ya FIFA 23 60 FPS'te kasıyormuş gibi hissetiriyor çok kötü:'(

Kasıyormuş gibi hissettirmesini anlayamadım hocam. Yani ben konsolda spor oyunlarını oynamam genelde ama konsolun 60FPS'i bence öyle hissettirmiyor. Kullandığınız ekrandan mı acaba?

Kasıyormuş gibi hissettirmesini anlayamadım hocam. Yani ben konsolda spor oyunlarını oynamam genelde ama konsolun 60FPS'i bence öyle hissettirmiyor. Kullandığınız ekrandan mı acaba?

Yok ekranda da oynadım televizyonda da oynadım hep böyle geldi bana. Ekran Samsung Odyssey G3 144Hz 1920x1080 televizyon Philips 55PUS7906.

Yok ekranda da oynadım televizyonda da oynadım hep böyle geldi bana. Ekran Samsung Odyssey G3 144Hz 1920x1080 televizyon Philips 55PUS7906.

Cihazın herhangi bir sorunu olabilir hocam kasması anormal. Malum fat kasa özünde bunlar sorun çıkarma potansiyelleri var.

Cihazın herhangi bir sorunu olabilir hocam kasması anormal. Malum fat kasa özünde bunlar sorun çıkarma potansiyelleri var.
haklısınız 5-6 ay önce sattım şimdi televizyon alınca televizyon biraz boş kaldı oraya alıp ara sıra arkadaşlarım sevgilim gelince falan oynamak için alıyorum. Aslında oyun içi falan bir şey yok ama oyuncu değiştirirken veya ayarlara girince sanki 30-40 fps miş gibi hissettiriyor ondan satmıştım

Haklısınız 5-6 ay önce sattım şimdi televizyon alınca televizyon biraz boş kaldı oraya alıp ara sıra arkadaşlarım sevgilim gelince falan oynamak için alıyorum. Aslında oyun içi falan bir şey yok ama oyuncu değiştirirken veya ayarlara girince sanki 30-40 FPS miş gibi hissettiriyor ondan satmıştım

Anladım hocam durum dediğim gibi bu bağlamda tercih sizin.

Geri
Yukarı