PS5 Digital Edition Kaç TL?

Muhammed4855

Hectopat
Resmi mağazalarda PS5 Digital Edition kaç TL? Medimarkt, Vatan, Teknosa gibi. Yakın zamanda almış veya görmüş birisi söylerse sevinirim.

Ben en son Teknosa'ya sorduğumda stokta yoktu fakat tahminim 17 16 arasıdır.

Almanya'dan almayı düşünüyorsan 400€.

Overgame mağazasına gidebilirsen bazen oluyor fiyatı 12-13 bin TL ama bulman o fiyata imkansız gibi bir şey. Ama stok yakalayabilirsen bulursun.

Almanya'dan almayı düşünüyorsan 400€.
Sıkıntı çıkar diye Türkiye'den alacağım. Garanti vs. için.

CDli + GoW luyu 17'ye görmüştüm bence CDli alın oyunları takas yaparsınız digital Edition'da oyunlar çok pahalı oluyor ucuza oyun alırım derseniz oda olabilir.
Tam 12 bin TL bütçemiz var şu an. 5-6 Bin TL daha ayırmamız zor. Hem görünüş olarak daha güzel durduğu için onu istiyoruz

Tabii ki sizin kararınız 12 13'e bulabilirsiniz digital Edition'ı ama bildiğim çoğu yerde stokta yok Teknosa ve medimarkt a gidip sorduğumda stokta yok demişlerdi en son vatan da ragnarök + PS5'i 17 bin TL'ye görmüştüm.
Sıkıntı çıkar diye Türkiye'den alacağım. Garanti vs. için.

Tam 12 bin TL bütçemiz var şu an. 5-6 bin TL daha ayırmamız zor. Hem görünüş olarak daha güzel durduğu için onu istiyoruz

Overgame mağazasına gidebilirsen bazen oluyor fiyatı 12-13 bin TL ama bulman o fiyata imkansız gibi bir şey. Ama stok yakalayabilirsen bulursun.
OverGame'in sitesine baktım, Digital Edition yok maalesef (Stokta olmasa bile diğerleri gözüküyor) :/ Ama öneri için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…