PS5 dijital CFI 1116-B sürümü nasıldır?

UfukDmrpnce

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba;
Vatan Bilgisayar üzerinden satın alınan dijital sürüm PS5 cfı 1116-B modelidir. İnternette araştırmalarıma göre ilk çıkan PS5'lere göre 300 gr daha hafif olduğu verisine ulaştım. Ancak bir kitle soğutmaz zayıf kalır demesine rağmen bir kısım kullanıcı gayet memnun ve sıkıntısız olarak kullanmaya devam ettiğini belirtiyor. Aramızda bu seride konsol ile oyun deneyimi olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Almakla iyi mi yaptım kötümü sizce?

Öncelikle merhaba;
Vatan Bilgisayar üzerinden satın alınan dijital sürüm PS5 cfı 1116-B modelidir. İnternette araştırmalarıma göre ilk çıkan PS5'lere göre 300 gr daha hafif olduğu verisine ulaştım. Ancak bir kitle soğutmaz zayıf kalır demesine rağmen bir kısım kullanıcı gayet memnun ve sıkıntısız olarak kullanmaya devam ettiğini belirtiyor. Aramızda bu seride konsol ile oyun deneyimi olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Almakla iyi mi yaptım kötümü sizce?

Dijital versiyonları pek desteklemesemde PS5 dijital versiyonunda bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Öncelikle merhaba;
Soğutma anlamında ki testler de arada çok az fark var bence almamanız için bir sebep yok.

Peki neden dijital versiyona karşı düşünceniz böyle?

Dijital versiyonda oyunları internetten alıyoruz. Bir gün konsola destek kesildiğinde oyunları indirip oynayamayacağız. Ve aynı zamanda artık bir oyun minimum 100GB. Gelecek nesile geçtiğinizde Store de aynı oyunu indirmek istediğinizde bazen bulamıyorsunuz. CD de ise durum böyle değil. Ve aynı zamanda bir oyuna 600TL verdikten sonra isteseniz o oyunu biriyle takas edip başka bir oyun alabiliyorsunuz.

Dijital versiyonda oyunları internetten alıyoruz. Bir gün konsola destek kesildiğinde oyunları indirip oynayamayacağız. Ve aynı zamanda artık bir oyun minimum 100GB. Gelecek nesile geçtiğinizde Store de aynı oyunu indirmek istediğinizde bazen bulamıyorsunuz. CD de ise durum böyle değil. Ve aynı zamanda bir oyuna 600TL verdikten sonra isteseniz o oyunu biriyle takas edip başka bir oyun alabiliyorsunuz.
Hocam destek rahat 10-15 yıl kesilmez zaten arkadaş büyük ihtimal 15 yıla kalmaz satar,cd alıp geri satma konusunda ise size katılıyorum ama servis sistemi geldiği için pek sanmıyorum oyun almaya ihtiyaç olduğunu.

Öncelikle ilginize ve cevaplarınıza teşekkür ederim bende PSN olayı ortaya çıktığı için zaten dijital sürümü tercih ettim hatta hayatımdaki ilk konsol deneyimi PS 5 ile olacak CD koleksiyonum olmadığı için gerek duymadım ama tam olarak anlatmak istediğinizi anladım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı