PS5 dijital sürüm nereden bulunur?

Omerbng

Hectopat
PS5 dijital sürüm almak istiyorum ama hepsi yurt dışı. Türkiye garantili istiyorum 2 kollu ama bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Güvenilir satıcı yok resmen.

PS5 dijital sürüm almak istiyorum ama hepsi yurt dışı. Türkiye garantili istiyorum 2 kollu ama bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Güvenilir satıcı yok resmen.
Sony garanti istiyorsan 42.000₺
Sony Playstation 5 Oyun Konsolu Beyaz Türkıye Sony Garatili

https://www.hepsiburada.com/sony-pl...5HKECZ4Se5TWW_iaXp7_I&ds_rl=1294343&gclsrc=ds 27.000₺

2021 yılında media marketten aldım Türkiye Sony garantili,bugün Sony yetkili servise bıraktım biraz da şans işi dostum.Bununla ilgili konuda açtım ps5 açılmıyor diye,yarın haber verecek servis bana cihaz hakkında

Hocam bu da ithalatçı garantili.
İthalatçı garantili demek Tr de bir firma garantili demek, malum cihaz yurt dışı ürünü tr garantisi almak için ürünü ithal eden bir firmadan almanız lazım
Hocam buda yurt dışı değil mi? İthalatçı garantili diyor.
İthalatçı garantili demek Tr de bir firma garantili demek, malum cihaz yurt dışı ürünü tr garantisi almak için ürünü ithal eden bir firmadan almanız lazım

Geri
Yukarı