PS5 dijital versiyon vs CD'li versiyon

atakan0

Picopat
Daha fazla  
PS5 alacağım dijital versiyon cdli versiyon arasındaki fark ne? Ve hangisi daha pahalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 alacağım dijital versiyon cdli versiyon arasındaki fark ne? Ve hangisi daha pahalı?
dijital olan versiyonunda cd bölümü olmaz oyunu internetten alıp kurarsın içine, cd li olanlarda hem internetten kurabilirsin hemde cd alıp oyunu kurabilirsin, bu sayede 2 ci el cd alıp uygun fiyatlı oyun oynarsın. özetlemek gerekirse dijital'da cd takma kısmı olmaz diğerinde olur. CD'li olan daha pahalı.

CD'li ve dijital sürüm arasında fark yok hocam. CD'li almak eğer elimde somut bir PS oyunum olsun diyorsanız ve takasa girerim, koleksiyon yaparım gibi düşünüyorsanız mantıklı onun haricinde indirimde oyun alırım keyifime bakarım diyorsanız (ki bence en mantıklısı) dijital versiyon alın geçin. He ama cihazların CFI numarası tercihimi etkileyebilecek tek faktör olurdu. Hangi cihaz en güncel CFI numarasına sahipse alırdım çünkü CFI numarası yükseldikçe cihazın bir önceki üretime göre sorunlu yönleri de geliştiriliyor. Örnek olarak CD'li istiyorum ama CD'li cihaz CFI-10 serisi dijital cihaz CFI-12 serisi. Direkt olarak CFI-12 olan dijital versiyonu alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı