PS5 DualSense garanti sorgulaması nasıl yapılır?

Evet FCC ID var hocam en alt kısımda sonu T1A.
Link atabilir misiniz hocam? Ben DOHA Elektronik diye bir yerden aldım kargoda ve FCC ID olmayan bir kol geleceğini söyledi müşteri hizmetleri. Yarın iade edeceğim.

Link atabilir misiniz hocam? Ben doha elektronik diye bir yerden aldım kargoda ve fcc ID olmayan bir kol geleceğini söyledi müşteri hizmetleri. Yarın iade edeceğim.

Çakma üründür hocam o bence. Atayım hocam trend 1 de zaten aldığım yer her şey gayet iyi geldi hatta 2. yi de almayı düşünüyorum fakat garanti olayı kafama takıldı.

Farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz veya mobilden yapmayı deneyin.

Şu an farklı tarayıcı ve mobilden de denedim yine izin vermiyor çok enteresan. Satın alma ayrıntıları kısmında donup kalıyor sayfa.

Çakma üründür hocam o bence. Atayım hocam trend 1 de zaten aldığım yer her şey gayet iyi geldi hatta 2. yi de almayı düşünüyorum fakat garanti olayı kafama takıldı.

Hocam başka bir forumda direkt Japonya sürüm olduğunu söylediler ama bu şekilde iken Sony Eurasia garantili olmasının da tuhaf olduğunu belirttiler. Buna ek olarak da T1 veya T1A olduğunu anlayamıyorum.

Hocam başka bir forumda direkt Japonya sürüm olduğunu söylediler ama bu şekilde iken Sony Eurasia garantili olmasının da tuhaf olduğunu belirttiler. Buna ek olarak da T1 veya t1a olduğunu anlayamıyorum.

Vallahi hocam benimkinde de üretim yeri adreslerinde Tokyo Japonya yazıyor ama o kod falan her şey var yani.

Farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz veya mobilden yapmayı deneyin.

Hala yapamadım kutucuklara tıklanmıyor bir deneme şansınız var mı acaba bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Vatan Bilgisayar ya Media Markt gibi yerleden alırsak da bu kayıt işi gerekli mi?

Vatan Bilgisayar'ya MediaMarkt gibi yerleden alırsak da bu kayıt işi gerekli mi?

Resmi olarak takip edebilmeniz için gerekli, onun dışında zaten oradan alırsanız garanti konusunda sıkıntı yapacaklarını düşünmüyorum yani oradan alırsanız kaydettirmeseniz de olur.

Bende de faturası vs. var benim de kayıt ettirmem şart mı?

Şart diye bir şey yok fakat destek falan almak istediğinizde veya dediğim gibi garanti süresi falan sorgulamak istediğinizde mecbur olarak bu bilgiler istenir. Zaten kayıt ederken fatura bilgilerine göre kayıt edeceksiniz, nereden aldınız? Hangi tarihte aldınız? vs. (bu dediklerim direkt olarak Sony sitesinden destek almak isteyenler için, garanti için aldığınız yere de gönderebilirsiniz veya onlar sizi zaten distribütöre yönlendirir.)

Şart diye bir şey yok fakat destek falan almak istediğinizde veya dediğim gibi garanti süresi falan sorgulamak istediğinizde mecbur olarak bu bilgiler istenir. Zaten kayıt ederken fatura bilgilerine göre kayıt edeceksiniz, nereden aldınız? Hangi tarihte aldınız? vs. (bu dediklerim direkt olarak Sony sitesinden destek almak isteyenler için, garanti için aldığınız yere de gönderebilirsiniz veya onlar sizi zaten distribütöre yönlendirir.)

Benim gameped Eurasia ithalatçı etiketi var acaba normal Eurasia garantili değil mi anlamadım.

Geri
Yukarı