PS5 için oyun önerisi

KegeY

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Playstation 5 😋
Meslek
Öğrenci
PS5 için oyun önerisi istiyorum. Bütçe 980 TL ve Uncharted, dasy gone, TLOU 1, RDR2, Sifu Dying Light 1 gibi oyunlara sahibim.

Bütçeyi 110TL artırabilirseniz, halihazırda yeni DLC fragmanı yayınlanmış olan ELDEN RING'e bakabilirsiniz. Bunun haricinde 999TL'lik fiyatıyla HELLDIVERS™ 2'i önerebilirim.

Helldivers tarzı (servis oyunları) pek benlik değil. Ama Elden Ring'i düşüneceğim.

God of War'u göremedim kesinlikle oynamalısınız bana göre. Oyunun ilk 8-9 saati oyuna alıştırmaya yöneliktir ama umarım diyeceğim spoiler yerine girmez kısaca bir yerden sonra güzelleşiyor. (ilk 9 saati de eğlencelidir)

Uncharted derken sanırım 4. oyunu kast ettiniz, ilk 3 oyunu içeren koleksiyonu öneririm. 1. oyun o kadar da iyi olmasa bile 2. ve 3. oyunlar çok iyidir. Özellikle 3. oyun aksiyon, bulmaca, yakın dövüş, epik sahneler gibi bir çok konuyu mükemmel bir şekilde harmanlamayı başararak müthiş bir iş çıkarmıştır ben de sayısız kez baştan bitirmişimdir.

Uncharted derken sanırım 4. oyunu kast ettiniz, ilk 3 oyunu içeren koleksiyonu öneririm. 1. oyun o kadar da iyi olmasa bile 2. ve 3. oyunlar çok iyidir. Özellikle 3. oyun aksiyon, bulmaca, yakın dövüş, epik sahneler gibi birçok konuyu mükemmel bir şekilde harmanlamayı başararak müthiş bir iş çıkarmıştır ben de sayısız kez baştan bitirmişimdir.

PS3'ten 2 ve 3 de oynamıştım.

God of War'u göremedim kesinlikle oynamalısınız bana göre. Oyunun ilk 8-9 saati oyuna alıştırmaya yöneliktir ama umarım diyeceğim spoiler yerine girmez kısaca bir yerden sonra güzelleşiyor. (ilk 9 saati de eğlencelidir)

Neden bilmiyorum ama GoW beni sarmadım PS Plus'tan oynamıştım biraz...

Geri
Yukarı