PS5 kırıldı mı?

"Hiçbir konsol kırılmadan bırakılmaz." demişsiniz ama Xbox One kırılamadan Xbox nesil atladı.

Ben yıllardır iki platformu da aynı anda kullanan biriyim; şu an SX kullanıyorum, daha sonra PS5'i de alacağım. PS5'i sadece exclusive oyunlar için kullanıp Xbox'ı ana konsol olarak kullanacağım.
PS5'de yalnızca hikâyeli oyunları oynayacağım için PS5'in kırılması bütçeme katkı dışında hayatımda bir şey değiştirmez.(Genelde de single'cıyımdır zaten.)
Kırık konsollarda dil dosyalarına müdahale edilebildiğiden dolayı PC için hazırlanan Türkçe dil yamaları da konsola port edilebiliyor.
Oyunlar 600-700 liraya tırmandı, bu zihniyet yönetimde kalırsa 1000 lirayı da görecek, böyle bir dönemde de konsol kırdırıyor diye insanlar eleştirilemez. Konsolu 500, oyunu da 60-70 birime alan bir ülkenin vatandaşı değiliz. Sorun bakalım onlara bir oyun $700 Dolar olsa oyun alırlar mı acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, kırıldı diyebiliriz artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Hiçbir konsol kırılmadan bırakılmaz." demişsiniz ama Xbox One kırılamadan Xbox nesil atladı.

Ben yıllardır iki platformu da aynı anda kullanan biriyim; şu an SX kullanıyorum, daha sonra PS5'i de alacağım. PS5'i sadece exclusive oyunlar için kullanıp Xbox'ı ana konsol olarak kullanacağım.
PS5'de yalnızca hikâyeli oyunları oynayacağım için PS5'in kırılması bütçeme katkı dışında hayatımda bir şey değiştirmez.(Genelde de Single'cıyımdır zaten.)
Kırık konsollarda dil dosyalarına müdahale edilebildiğiden dolayı PC için hazırlanan Türkçe dil yamaları da konsola port edilebiliyor.
Oyunlar 600-700 liraya tırmandı, bu zihniyet yönetimde kalırsa 1000 lirayı da görecek, böyle bir dönemde de konsol kırdırıyor diye insanlar eleştirilemez. Konsolu 500, oyunu da 60-70 birime alan bir ülkenin vatandaşı değiliz. Sorun bakalım onlara bir oyun $700 Dolar olsa oyun alırlar mı acaba?

PS'nin exclusive oyunları PC'ye çıkıyor boşuna PS5 almayın hatta oyunu orijinal almadan bile PC'de gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

PS'nin exclusive oyunları PC'ye çıkıyor boşuna PS5 almayın hatta oyunu orijinal almadan bile PC'de gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.
Mesajı yazdıktan bir kaç gün sonra kur daha da artar diye 8900 Lira'ya Eurasia garantili bir PS5 aldım. Şu an ki fiyatı 10 bin TL'yi aştı. Benzer performansı alabileceğim bir PC çok pahalı olurdu zaten.

Mesajı yazdıktan birkaç gün sonra kur daha da artar diye 8900 Lira'ya Eurasia garantili bir PS5 aldım. Şu an ki fiyatı 10 bin TL'yi aştı. Benzer performansı alabileceğim bir PC çok pahalı olurdu zaten.

Ben bunu söyleyince PS oyunları çok pahalı diyorlar.
Bence iyi yapmışsınız pişman olmazsınız sadece CDleri ikinci el ve takas yapmanız ya da indirimdeki oyunları oynamanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı