PS5 kolu nereden alınır?

Vortyx

Centipat
Daha fazla  
Sony PS5 DualSense Wireless Controller oyun kolu alacağım fakat hangi satıcılarda Eurasia/Türkiye garantisi var anlayamadım. Birkaç link bırakacağım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Not: Beyaz alacağım.
Ek soru: Monitör üzerinden orijinal Samsung Type-C şarj aletiyle şarj etsem sıkıntı olur mu (direkt adaptörle şarj edersem sorun çıkarabilir diye düşündüm)

-Tüm ürünlerde Eurasia garantisi yazılı ama bu satıcıya sorduklarında ithalatçı garantili demiş güvenemedim.

Tekrar baktım da 2. linkteki satıcıya sorulan soruya Eurasia garantili demiş ve Vatan ve Mediamarkt'a baktım Beyaz stoğu bitmiş açıkçası pek beklemek de istemiyorum o yüzden biraz önce satın aldım. Gelince bakar duruma göre iade ederim. Yorumlarınız için teşekkür ederim

Vatan ve Mediamarkt en temiz çözüm. Çünkü DualSense’nin replikası mevcut
MediaMarkt kutusunda geldi. Satıcı MediaMarkt üzerinden alıp fiyat eklemiş diye düşünüyorum yoksa niye onun kutusuyla yollasın ki.
Bir de garantisi galiba Eurasia garantisi fakat emin olamadığım için onu da şöyle bırakıyorum cevaplayabilirseniz sevinirim.
1684259108079.png

Son düzenleme:
Tekrar baktım da 2. linkteki satıcıya sorulan soruya Eurasia garantili demiş ve Vatan ve Mediamarkt'a baktım Beyaz stoğu bitmiş açıkçası pek beklemek de istemiyorum o yüzden biraz önce satın aldım. Gelince bakar duruma göre iade ederim. Yorumlarınız için teşekkür ederim

MediaMarkt kutusunda geldi. Satıcı MediaMarkt üzerinden alıp fiyat eklemiş diye düşünüyorum yoksa niye onun kutusuyla yollasın ki.
Bir de garantisi galiba Eurasia garantisi fakat emin olamadığım için onu da şöyle bırakıyorum cevaplayabilirseniz sevinirim.Eki Görüntüle 1781447
Kontrolcü arkasında seri numarası var. Sony garanti sorgulama kısmından kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı