PS5 oyunu çok yavaş yüklüyor

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
Dün Series X'ten PS5 fat kasaya geçtim ve bir terslik olduğunu fark ettim Series X 120 GB Forza Horizon 5'i 8 saatte yüklerken 60 GB Fortnite'ı PS5 10 saatte yüklüyor 150 GB Warzone 16 saatte yüklendi. Bunun bir çözümü vs. var mı? Çünkü gerçekten anormal bir yavaşlık var.

Dün Series X'ten PS5 fat kasaya geçtim ve bir terslik olduğunu fark ettim Series X 120 GB Forza Horizon 5'i 8 saatte yüklerken 60 GB Fortnite'ı PS5 10 saatte yüklüyor 150 GB Warzone 16 saatte yüklendi. Bunun bir çözümü vs. var mı? Çünkü gerçekten anormal bir yavaşlık var.
Xbox'un internet çekme gücü ps'ye göre daha iyi gibi yorumlar görmüştüm. Büyük ihtimalle onunla alakalıdır. Ethernet kablosu takmayı deneyebilirsiniz. Büyük ihtimalle hızlandıracaktır.

Xbox'un internet çekme gücü PS'ye göre daha iyi gibi yorumlar görmüştüm. Büyük ihtimalle onunla alakalıdır. Ethernet kablosu takmayı deneyebilirsiniz. Büyük ihtimalle hızlandıracaktır.

Kablo ile bağlama şansım yok maalesef, modem salonda konsol odamda CoD Vanguard 65 GB+ campain 1, 2 130 GB toplam 15 saat diyor, GTA 6 falan çıksa galiba 2 günde zor indirecegim.

Yeni konular

Geri
Yukarı