PS5 Slim mi? Yoksa orijinal PS5 mi alınmalı?

beko3457

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben PS5 almak istiyorum fakat 10 Kasım'da Slim versiyonu çıkıyor. Hangisini almak daha mantıklı olur? Slim ile orijinal versiyon arasında performans farkı var mı? Fikir verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece tasarım ve güncellenmiş depolama alanı farkı var. Bütçenize bağlı olarak tercih edebilirsiniz.

Merhaba, ben PS5 almak istiyorum fakat 10 Kasım'da Slim versiyonu çıkıyor. Hangisini almak daha mantıklı olur? Slim ile orijinal versiyon arasında performans farkı var mı? Fikir verir misiniz?
Bekleyin Slim versiyonunun fiyatları çıksın ondan sonra karar verin.

Slim ile PS5 1200 versiyonu arasında nanometre olarak bir fark yok. Slim'in bana göre avantajı 825 GB değil de 1 TB depolama ile gelmesi.

İnternette 449 dolar çıkacağı söyleniyor peki türkiyeye gelince daha mı pahalı olur yoksa aynı fiyattan mı gelir?
Verginin vergisini alırlar daha pahalıya getirirler muhtemelen

İnternette 449 dolar çıkacağı söyleniyor peki türkiyeye gelince daha mı pahalı olur yoksa aynı fiyattan mı gelir?
Vergiyi dolar üzerinden hesaplarsak 100 dolar ÖTV vergisi ortalama, 200 dolar'da KDV vergisi yani 750 dolar 21.000 TL gibi düşünebiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…