PS5 ve PC oynanabilen 2 kişilik oyun tavsiyesi

FreeShah

Kilopat
Arkadaşlar şimdi benim yakın bir arkadaşım var. Pes, NFS, Gran Turismo filan oynadı bu yaşına kadar. Şimdi beraber oynayabileceğimiz oyunlar bulalım dedik. Ben de biraz baktım ama hep nişan almalı oyunlar çıktı karşıma. İlk aşamada bıkmasın diye diğer türlerden oynaması kolay ve eğlenceli oyun önerileriniz varsa tavsiyelerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar şimdi benim yakın bir arkadaşım var. Pes, NFS, Gran Turismo filan oynadı bu yaşına kadar. Şimdi beraber oynayabileceğimiz oyunlar bulalım dedik. Ben de biraz baktım ama hep nişan almalı oyunlar çıktı karşıma. İlk aşamada bıkmasın diye diğer türlerden oynaması kolay ve eğlenceli oyun önerileriniz varsa tavsiyelerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Forza Horizon 4ya da 5 veya GTA Online kurcalayabilirsiniz.

Edit: Hocam kusura bakmayın PS5 ve PC'yi görmedim 2 nizde PC sandım özür diliyorum.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle teşekkür edertim. Bize daha ziyade beraber ilerleyebileceğimiz bir şeyler arıyorum. Forza Horizon da yine araba yarışı. Zaten oralardan çıkmaya çalışıyoruz. Yaş ortalamamız 40 olunca GTA da pek sarmıyor. 😄 Tekrar çok teşekkür ederim.

It Takes Two mantıklı geldi bir bakayım ona hemen. Arkadaşın PS Plus var. Orada varsa akşam bir denenebilir. Teşekkürler. Tekrar belirteyim. Yarış, futbol ve shooter dışındaki oyunlara bakıyoruz.

Geri
Yukarı