PS5 vs 1660S 11400 sistem

Ben kullandığıma bakarım, videolarda birilerinin ne dediğine değil. Özel oyunlar, Discord vb. şeyler yüzünden PS5 benim açımdan üst seviyede. Tabii bu tartışma bir yere varmayacak. Herkesin zevki farklı.
İkisi de 4K 60 FPS oyun oynatabiliyor. BF2042 hakkında en ufak detay yok. Bilemiyoruz o yüzden. Özel oyunlar dikkatinizi çekmiyorsa Xbox Series X almanız sizin yönünüzden çok daha iyi olacaktır. Oyunların linkini de aşağı bırakıyorum.
PlayStation: En Son | Resmi PlayStation™Store Türkiye
Xbox: Oyun Kataloğu | Xbox

dostum paylaştığım videoyu izle.
bu nasıl bi mantık? Adam anlatıyo işte Tartışmaya gerek yokmuş gerçekten.

Hocam 4K oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle Xbox Series X

PS5 vs PS4 özelliklerini baktım PS5 almayın arada çok bir fark yok.

Hocam sürekli yanlış bilgi verip duruyorsunuz. PS4 60FPS oyun oynatmatmakta zorlanıyor. PS5'de SSD ve yeni nesil oyunlar oluşak ve grafik birimi ve işlemcisi PS4'den kat kat iyi.

PS5 vs PS4 özelliklerini baktım PS5 almayın arada çok bir fark yok.

Hocam sürekli yanlış bilgi verip duruyorsunuz. PS4 60FPS oyun oynatmatmakta zorlanıyor. PS5'de SSD ve yeni nesil oyunlar oluşak ve grafik birimi ve işlemcisi PS4'den kat kat iyi.

Hocam dalgamı geçiyorsunuz kesinlikle X alsın çok arada bir fark göremedim RAM dışında.

Hocam gidin özelliklerine bakın PS4 Pro bile hala yer olarak önde yeni nesil konsol için bu bir utanç olsa gerek yani arada kesin bir fark varda biraz daha ilerlemesi lazımdı Sony'nin dalga geçer gibi koymuşlar.

Hocam bu konulardan hiç anlamıyorsunuz yorum yaptıkça batıyorsunuz.

PS5 > PS4 ona bir şey demiyorum zaten ben diyorum ki çok az fark var yani yeni nesil konsol böyle olmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…