PS5 vs PS5 Slim

güneş66

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 20bin bütçem var ve arada bir kafa dağıtmak oyun oynamak istiyorum. PS5 almaya karar verdim. Fakat ortalarda CF XXX sürümünü almayın kasma donma yapıyor, CF XXX almayın bilmem ne sorunu oluyor gibi söylentiler dolanıyor. Hangisi alınmalı hangisi alınmamalı tam anlamış değilim değerli kullanıcalar. Ve Slim ile fat kasanın performansa olarak değil grafiksel olarak farklılık olduğunu söylüyorlar ve sıcaklık konusu da var. Bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba, 20bin bütçem var ve arada bir kafa dağıtmak oyun oynamak istiyorum. PS5 almaya karar verdim. Fakat ortalarda CF XXX sürümünü almayın kasma donma yapıyor, CF XXX almayın bilmem ne sorunu oluyor gibi söylentiler dolanıyor. Hangisi alınmalı hangisi alınmamalı tam anlamış değilim değerli kullanıcalar. Ve Slim ile fat kasanın performansa olarak değil grafiksel olarak farklılık olduğunu söylüyorlar ve sıcaklık konusu da var. Bana yardımcı olur musunuz?

Benim bir tane arkadaşım var Slim ve fat kasa kulanan biri olarak bana kendisinin dedikleri. Çok ısınıyor FPS'de 3 4 fark oluyor gibi yani kendisi iade etti zaten sonradan. Tabii ben çok bilmiyorum bu konuları bence fat kasa alman daha iyi olur.

Hangisi ucuzsa onu alın. Slim'de 1TB depolama alanı var ve daha küçük. Fat Kasa'da dikey stant çıkıyor, Slim'de çıkmıyor.

Benim bir tane arkadaşım var Slim ve fat kasa kulanan biri olarak bana kendisinin dedikleri. Çok ısınıyor FPS'de 3 4 fark oluyor gibi yani kendisi iade etti zaten sonradan. Tabii ben çok bilmiyorum bu konuları bence fat kasa alman daha iyi olur.

Konsollarda FPS farkı nasıl olsun? Arkadaşın sallamış dostum. Bende fat Kasa'dan Slim'e geçtim. Hiçbir sorun yok. Isınma testleri var, fark maksimum 4 derece. Isınma ile FPS'nin alakası yok.

Arkadaşın iyi sıkılamış. Hangisi ucuzsa onu alın. PS5'lerin hepsi çok başarılı. Fat kasa sadece yerine göre 4-5 derece daha serin çalışıyor ama bunun oyun performansına veya cihaza negatif etkisi yok. Fat kasaya göre Slim yaklaşık 120GB daha fazla alanla gelirken fat kasanın da içinden Slim'den çıkmayan dik tutma ayağı çıkıyor. Tek ikisinin de birbirlerine artıları bunlar. Fiyat dahil her şeyi aynı olan fat ve Slim bulsaydım bugün yine Fat kasa alırdım çünkü daha yakışıklı geliyor gözüme duruşu.

Yeni konular

Geri
Yukarı