PS5 vs RTX 3080 vs RTX 2080 Ti

Hocam 2080 Ti satıp elinizdeki parayla beraber RTX 3090 alınabilir. Sanırım para denk geliyor.

Yorumlar ve tavsiyeler icin cok tesekkurler lakin satmak cok ugras gibi geliyor bana. Satilabilir de gerci ama su an icin sag olun, kart degistirmeyecegim. PS5'le karsilasirsam bilemiyorum o zaman :D
Hocam 2080 Ti satıp elinizdeki parayla beraber RTX 3090 alınabilir. Sanırım para denk geliyor.
Yok be aga, gelmez sanirim. Gelse de nerede satacağız? Letgo?

Yorumlar ve tavsiyeler icin cok tesekkurler lakin satmak cok ugras gibi geliyor bana. Satilabilir de gerci ama su an icin sag olun, kart degistirmeyecegim. PS5'le karsilasirsam bilemiyorum o zaman :D

Yok be aga, gelmez sanirim. Gelse de nerede satacağız? Letgo?
Evet sahibinden ve letgo gibi sitelerde satılabilir. Piyasasını tam bilmediğim için tahminen denk gelebilir diye düşündüm. Yapılabilecek en doğru hareket bu olur bence.

Arkadaslar, simdi PS5'e 8000 TL verecegim. Sizce onun yerine gidip yeni bir ekran karti mi alsam? Su anki sistemim: I9-9900K, RTX 2080 TI, ASUS Z390 AORUSS MASTER, 16 GB 4400MHZ RAM. Sanirim benim anakart RTX 3000 serisini destekliyor, o yuzden boyle bir soruyla geldim.
Simülatör kurabilirsiniz o bütçeye. Bir düşünün derim

Yeni konular

Geri
Yukarı