PS'da ne kadar boş alan var?

Boş alan yazıyor. Matematiksel olarak 34 GB boş. 298'in 34'ü kalmış demeye getiriyor.

GTA 5 PC'de 120 GB diye biliyorum. :D 8-9 oyun varsa 34 GB boştur. Zaten onu diyor. İsterseniz 40 GB'lik bir şey indirin veya silecekseniz bir şey silin. Anlarsınız.

Teşekkürler hocam.

Peki yer nasıl acacağım? MultiMAN'da dosya aracından çalışmayan oyunları silsem yer açılır mı? Çalışmayan diyorum çünkü oyun ne ana menüde ne de MultiMAN'da gözükmüyor yaklaşık 15 tane oyun. Bi'de şunu anlamadım benim PS3 de 10 tane oyun var desek bu 10 oyun nasıl 266 GB yer kaplıyor o kadar büyük oyunlar değiller. Hadi sistem falan dedil 200GB kaldı nu oyunlar toplam 200GB da yer kaplayamaz ki.

Teşekkürler hocam.

Peki yer nasıl acacağım? MultiMAN'da dosya aracından çalışmayan oyunları silsem yer açılır mı? Çalışmayan diyorum çünkü oyun ne ana menüde ne de MultiMAN'da gözükmüyor yaklaşık 15 tane oyun. Bi'de şunu anlamadım benim PS3 de 10 tane oyun var desek bu 10 oyun nasıl 266 GB yer kaplıyor o kadar büyük oyunlar değiller. Hadi sistem falan dedil 200GB kaldı nu oyunlar toplam 200GB da yer kaplayamaz ki.

İlk dediğiniz hakkında bir bilgim yok fakat oyunlar eskisi gibi düşük yer kaplamıyor. GTA 5 zaten 110 GB gibi bir şey. Diğerlerini bilmiyorum ama LiS gibi 10 GB oyunlar desek 90 yapıyor ki 10 GB az bile.

İlk dediğiniz hakkında bir bilgim yok fakat oyunlar eskisi gibi düşük yer kaplamıyor. GTA 5 zaten 110 GB gibi bir şey. Diğerlerini bilmiyorum ama lis gibi 10 GB oyunlar desek 90 yapıyor ki 10 GB az bile.

Doğru hocam. Şu an GTA 5 kaç GB yer kaplıyor bilmiyorum ama 70 GB'a yakın vardır 110 GB yoktur bence. Bu işte bir şeyler var ama.

Bu işte bir iş falan yok. Basit. Yazıyla belirtmiş "Boş alan" diye. "Boş alan" dediyse sana boş alanın bilgisini verir. Dolu alan deseydi ve onun yanında 34 yazsaydı o zaman 34 dolu alan olurdu. Yani aşırı dümdüz mantık.

Bu arada troll konu gibime geldi. Adam 8-9 oyun yüklü diyor bunlardan biri de GTA 5. GTA 5'in kaç gb olmasını bekliyorsun 3 gb mı?

Bu işte bir iş falan yok. Basit. Yazıyla belirtmiş "boş alan" diye. "boş alan" dediyse sana boş alanın bilgisini verir. Dolu alan deseydi ve onun yanında 34 yazsaydı o zaman 34 dolu alan olurdu. Yani aşırı dümdüz mantık.

Bu arada troll konu gibime geldi. Adam 8-9 oyun yüklü diyor bunlardan biri de GTA 5. GTA 5'in kaç GB olmasını bekliyorsun 3 GB mı?

Hayır. Dün almıştım anca bugün acabildim 2. el almıştım ve çok anlamadığım için sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı