Psikolojik kalp çarpıntısı için hangi bölüme gidilmeli?

@264523 Hocam 4 kez Kardiyoloji bölümüne gittim bir sorun olmadığını söylediler. Burnumdan nefes alamıyorum diye belki ondandır şüphesiyle burun doktoruna da gittim kalbe etki eden bir şey olmadığını söyledi. Bana psikolojik olduğunu söylediler. Psikiyatriye gittim ilaç verdi ama ilaçlar ben çalışan biriyim kullandıkça sersemleşiyorum onun için bırakmak zorunda kaldım.

@264523 Hocam 4 kez Kardiyoloji bölümüne gittim bir sorun olmadığını söylediler. Burnumdan nefes alamıyorum diye belki ondandır şüphesiyle burun doktoruna da gittim kalbe etki eden bir şey olmadığını söyledi. Bana psikolojik olduğunu söylediler. Psikiyatriye gittim ilaç verdi ama ilaçlar ben çalışan biriyim kullandıkça sersemleşiyorum onun için bırakmak zorunda kaldım.
Hocam kalp çarpıntınız varsa sadece aklınıza kardiyoloji gelmesin bin türlü neden va kalpte çarpıntıya yol açan, göğüs, mide, yemek borusu. Bu bölümlere gidip temiz tanısı koyulduysa o zaman kabullenin psikolojik olduğunu. Psikolojik olunca da psikiyatri gitmeniz lazım ama önermiyorum ilaç yazıcak o ilaçlar panik atak başlatır veya kafayı yemenize neden olur. Mümkünse kafaya takmayın çarpıntıyı her gün yürüyüş yapın

Yeni konular

Geri
Yukarı