Psikolojim çok kötü

painforgain_06

Decapat
Psikolojim hiç iyi değil. Özellikle son zamanlarda çok kötü durumdayım. Bugün güne depremle uyandık, ekonomi berbat, gelecekte ne olacağım belli değil, bunlar düşünmekten kafayı yiyeceğim. Daha 14 yaşındayım ve bu sene LGS senem ders çalışayım diyorum ama bu ülkedeki sorunlar bana her yönden engel oluyor kafamdan çıkmıyor. Sabah 5'te kalktım uykusuzum ve hala kahvaltı etmedim hiç iştahım yok. Depremler, savaşlar, ekonomik sıkıntılar kafamdan çıkmıyor. Ailem sabahtan beri haber izliyor depremden dolayı diyorum ki kötü oldum kanalı değiştirelim siz İnternetten takip edin diyorum "İnsanlar acı çekiyor tabii sen ne anlarsın" tarzı şeyler söylüyorlar. Oysa bende üzüldüm. Ayrıca deprem memleketim olan Hatay'ı da vurdu ve maalesef teyzemlerin oturduğu bina yıkıldı. Teyzemler iyiler ama karşı komşularından ses çıkmıyor. Bu beni daha çok yaralıyor çünkü karşı komşunun kızını seviyorum. Ve haber alınmıyor onlardan hala enkaz altındalar. Ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:
Psikolojim hiç iyi değil. Özellikle son zamanlarda çok kötü durumdayım. Bugün güne depremle uyandık, ekonomi berbat, gelecekte ne olacağım belli değil, bunlar düşünmekten kafayı yiyeceğim. Daha 14 yaşındayım ve bu sene LGS senem ders çalışayım diyorum ama bu ülkedeki sorunlar bana her yönden engel oluyor kafamdan çıkmıyor. Sabah 5'te kalktım uykusuzum ve hala kahvaltı etmedim hiç iştahım yok. Depremler, savaşlar, ekonomik sıkıntılar kafamdan çıkmıyor. Ailem sabahtan beri haber izliyor depremden dolayı diyorum ki kötü oldum kanalı değiştirelim siz internetten takip edin diyorum "insanlar acı çekiyor tabii sen ne anlarsın" tarzı şeyler söylüyorlar. Oysa bende üzüldüm. Ayrıca deprem memleketim olan Hatay'ı da vurdu ve maalesef teyzemlerin oturduğu bina yıkıldı. Teyzemler iyiler ama karşı komşularından ses çıkmıyor. Bu beni daha çok yaralıyor çünkü karşı komşunun kızını seviyorum. Ve haber alınmıyor onlardan hala enkaz altındalar. Ne yapacağım bilmiyorum.

Şu an konunun üzerinden aylar geçmiş umarım çok daha mutlusunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı