PSN Kardeşliği ban yedirir mi?

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Yakın bir arkadaşımla PSN kardeşliği yapmak istiyoruz ban yeme riski var mı? Onun sahip olduğu oyunu ben de indirip aynı anda girebiliyor muyuz? 1 kişi PS Plus üyeliği alıp 2 kişi kullanabiliyor mu? Son olarak kaç kişiyle kardeşlik yapılabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bir arkadaşımla PSN kardeşliği yapmak istiyoruz ban yeme riski var mı? Onun sahip olduğu oyunu ben de indirip aynı anda girebiliyor muyuz? 1 kişi PS Plus üyeliği alıp 2 kişi kullanabiliyor mu? Son olarak kaç kişiyle kardeşlik yapılabiliyor?

Ban yok dostum. Ama siz kendi arkadaşınızla yapın. Şifreyi de başkalarına dağıtmasın yeter.

Aslında, 'Kardeşlik' ile ticaret yapanlar bile var. Sen onun hesabını eklersen, "HESABINDA Kİ" oyunu oynayabilirsin. O seni eklerse o senin "HESABINDA Kİ" oyunları oynayabilir.

1. Ban yeme riski yok.
  2. Onun sahip olduğu oyunu indirip, aynı anda oynayabilirsiniz.
  3. Birinizin Plus üyeliği alması yeterli; ikiniz de çevrimiçi oynayabilirsiniz ve Plus oyunlarını oynayabilirsiniz.
  4. İki kişiyle yapılıyor.
  5. Kendim de 1.5 senedir kardeşlik yapıyorum, PS4 sahibiyim.

bizde arkadaşımla psn kardeşliği ile fifa19 ve plus aldık. ikimizde online oynabiliyoruz ancak online olarak birbirimizle maç yapamıyoruz. bu konu hakkında bilginiz var mıdır ?

Teşekkürler.
Bazıları kendi oyunum kitleniyor falan demiş de bir şey olmaz demi?
Oyunun kilitlenmesi olayının sebebi arkadaşın dediği gibi lisansın onaylanamaması. Mesela oyunu siz kendi hesabından aldıysanız internet bağlantınız koptuğunda lisanslar onaylanamıyor çünkü kardeşlik yaparken arkadaşınızın hesabını ana hesap olarak gösteriyorsunuz. Yani internet bağlantınız olduğu sürece hiçbir sıkıntı çıkarmaz.

Bende kaç senedir psn kardeşliği yapıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Arkadaşımla PSN kardeşliği yaptık, sonra ben onu o beni ana hesap yaptı oyun açılıyor fakat uyarı mesajı geliyor hesap etkinlestirilmediği için. Oyun askıya alınacak diye uyarı geliyor arkadaşımda etkin yapınca bende oyun açılmıyor.

Geri
Yukarı