PSN kardeşliği nasıl yapılır?

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk defa yaptım bu işlemi o da olmadı. Soruma gelecek olursak, arkadaşımın önceden aldığı oyunu şimdi PSN kardeşliği yapıp bende oynayabilir miyim? Olur dediler ama yapamadık. Bir de şu kardeşlik nasıl yapılır onu detaylı bir şekilde anlatabilecek var mı? Düzgün bir anlatım bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit Hesap yönetiminden sen onun hesabını ana hesap yapacaksın oda senin hesabını ana hesap yapacak. oyunları her iki hesaba paylaştıra da bilirsiniz tek hesapta toplaya da. Biz tek hesapta toplamadık o yüzden öyle yapınca olay nasıl işliyor getirileri neler tam bilmiyorum. Önce arkadaşının hesabını yeni kullanıcı olarak ekle ''Yani şu PSN account girme var ya orada yeni hesap gir diyeceksin'' sonra hesap yönetiminden ana hesap yap de o sırada arkadaşın kendi hesabını ana hesaptan çıkarmış olması lazım. yoksa hata verebilir arkadaşında senin hesabını ekleyip ana hesap olarak etkinleştirecek bitti gitti. Videoları var izlersen daha net anlayabilirsin.

Tamam kardeşlik olayını yaptık. Ben onun hesabını, o da benim hesabımı ana hesap yaptı. Sonra ben onun hesabına girip, oyunu indirip kendi hesabımda yani Secondary hesapta oynadım. Şimdi merak ettiğim en önemli nokta oyun satın alırken kimin hesabından satın alınacağı. Okuduklarıma göre bir hesapta oyun oynaman için internet bağlantısı gerekli diyor. O iş tam olarak nasıl oluyor?

Bana kalırsa 1 oyunu senin hesaptan aldıysan diğer hesabı da onunkinden alın ilerde satarsa biriniz mağdur olmasın Bak burda kısa ve öz anlattım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı