PSN kardeşliğinden nasıl çıkılır?

Kağan 72

Hectopat
Merhaba.
7-8 ay önce bir arkadaş ile PSN kardeşliği yaptım. Kardeşlikten çıktık ve ben şifremi değiştirdim. O benim hesabıma girebiliyor mu bilmiyorum, ama ben onun hesabına girebiliyorum. Bir hafta önce falan yanlışlıkla onun hesabına girdim ve hesabından herhangi bir oyununu indirebiliyordum. Bugün ise onunla yeniden arkadaş oldum ve oyunlarına baktığımda benim oyunlarımdan birini gördüm. Ama kütüphanesine baktığımda o oyun yoktu. Sadece profilinde benimle kendisi arasında karşılaştırma olarak gözüküyordu ve zaten kupa falan da almamıştı. Hesabım güvende mi, sizce o benim hesabıma girebiliyor mu, sahip olduğum PSN Plus'ı kullanabiliyor mu ya da kütüphanemdeki istediği oyunu indirebiliyor mu? İçim hiç rahat değil.
Teşekkürler.

Selamlar, ben de bir arkadaşımla PSN kardeşliği yapıyordum. Bir süre sonra iletişimi kestik fakat ben umursamadığım için şifreyi değiştirmedim. 5-6 ay sonra hala kardeş hesap olduğumuzu sanıyordum ve arkadaşımın sahip olduğu bir oyunu indirmek istedim, hesabına girerken bir baktım ki şifreyi değiştirmiş. Hesaba giriş yapamadım. Şayet şifreyi değiştirdiyseniz arkadaşınızın hesabınıza giriş yapabileceğini düşünmüyorum. Çünkü hesaptan atmış oluyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı