PSU değişimi sonrası sistemin BIOS ekranında kalması

Alpi350

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar.
PSU değişimi sonucunda düğmeye basınca bu ekran çıkıyor. Ne yaptıysam geçemedim. Yalnızca F2'deki ekrana girebiliyorum, F8'e falan girmiyor.

Screenshot_20170717-131450.png
Screenshot_20170717-131443.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım arızalarından kaynaklı oluyor genelde RAM,HDD söküp tekrar takın olmazsa kasanın bütün bağlantıları sökün (klavye,fare, güç kablosu) açma tuşuna 15 saniye basılı tutup statik elektriği boşaltın olmazsa BIOS pilini sökün 5 dakika bekleyin takın tekrar açmaya çalışın olmazsa dönüş yapın başka önerilerde bulunalım.

Donanım arızalarından kaynaklı oluyor genelde RAM,HDD söküp tekrar takın olmazsa kasanın bütün bağlantıları sökün (klavye,fare, güç kablosu) açma tuşuna 15 saniye basılı tutup statik elektriği boşaltın olmazsa BIOS pilini sökün 5 dakika bekleyin takın tekrar açmaya çalışın olmazsa dönüş yapın başka önerilerde bulunalım.
Teşekkürler başka bir konuya baktığımda yazmış olduğunuz bu mesajın aynısını gördüm ve uygulamaya başladım. Sorunum CD ROM kaynaklıymış zaten kullandığım yoktu ama sökünce onu direkt girdi masaüstüne.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı