PSU dışarda kullanılır mı?

berat ceyhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm, ben bir tane kasa aldım. Camlı fanlı falan uyguna buldum ve aldım. Sonra benim PSU'daki anakarta takılan 4 pinli giriş yetişmedi ve kasayı kullanamıyorum. PSU mu dışarda kullansam ve (güvenli) bir yerde tutsam sizce nasıl olur, yardım eder misiniz bana?

Kullanabilirsin. Uzay montaj bir şekilde. Sadece açmak için kısa devre yaptırman gerekecek. Yani her zaman yanında metal bir eşya veya metal uçlu tükenmez kalem bulundurman gerek.

Sorun olmaz ama dıştan gelecek bir etki kötü sonuçlar doğurur. Her zaman saldırıya açık olur.

Ucuza bir uzatma kablosu alabilirsiniz.

Uzatma kablosu alabilirsin.

Uzatma kablosu almanız daha mantıklı olacaktır.

Uzatma kablosu alsan mesela daha iyi olur, zira PSU statik elektriklenmeye maruz kalabilir veya çok çabuk toz dolabilir.

O kabloların düşük ücretlerle soketli ekleri satılmakta bence onlardan alman daha iyi olur. Ha ne açıdan iyi olur kozmetik açısından

Sorun olmaz ama dıştan gelecek bir etki kötü sonuçlar doğurur. Her zaman saldırıya açık olur.
İnanılmaz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…