PSU kablosuna dokununca bilgisayar çalışıyor

Muratsb

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi böyle bir problem var. Bazen bilgisayar açılmıyor kabloya dokunuyorum yeşil kablonun olduğu tarafa. Sol tarafa doğru ittirince açılıyor.
Ama ortayı bulduktan sonra düzgün çalışıyor. 1-2 hafta sonra kendiliğine tekrardan ittirmek gerekiyor bu sebepten garantiye verilmeli mi yoksa kendim halledebileceğim bir sorun mu? VİDEO = https://media1.giphy.com/media/H1kO6MrGfotzwxXcTM/giphy.gif

Hocam büyük ihtimalle PSU kaynaklı. Anakart pinleri kolay kırılmaz. Emin olmak için soketi söküp pinlere bakın.

Hocam büyük ihtimalle PSU kaynaklı. Anakart pinleri kolay kırılmaz. Emin olmak için soketi söküp pinlere bakın.
İkisini de kontrol ettim gayet sorunsuz gözüküyor. Ama takıldığı gibi çalışmıyor videodaki gibi çalışıyor garantiye vermeyi düşünüyorum olay trajikomik. Ben de ne yapacağımı şaşırdım büyük ihtimal garantiye vereceğim ama uğraşmak da istemiyorum çünkü çalışıyor. 😀

İkisini de kontrol ettim gayet sorunsuz gözüküyor. Ama takıldığı gibi çalışmıyor videodaki gibi çalışıyor garantiye vermeyi düşünüyorum olay trajikomik. Ben de ne yapacağımı şaşırdım büyük ihtimal garantiye vereceğim ama uğraşmak da istemiyorum çünkü çalışıyor. 😀
Hocam bence gönderin. Bu şekilde sağlıklı değil.

Geri
Yukarı