PSU modeli nasıl öğrenilir?

Maalesef PSU ve kasa ayrı marka.

Ayrı marka derken alırken kasayı boş bir şekilde farklı marka alıp güç kaynağını da farklı bir marka mı aldınız? Yoksa kasanızı sonradan değiştirdiniz mi? Onun dışında PSU'nun fotoğrafını paylaşın kullanmış olan ya da modeli tahmin eden arkadaşlar çıkabilir.

Ayrı marka derken alırken kasayı boş bir şekilde farklı marka alıp güç kaynağını da farklı bir marka mı aldınız? Yoksa kasanızı sonradan değiştirdiniz mi? Onun dışında PSU'nun fotoğrafını paylaşın kullanmış olan ya da modeli tahmin eden arkadaşlar çıkabilir.
Evet kasayı boş şekilde Aldım. Aslında psh etiketi yok derken kasanın kapalı bir alanında olduğunu ve psunun etiketinin gözükmediğini kastetmek istemiştim psuyu çıkarmanın yolunu da bulamadım.

Evet kasayı boş şekilde aldım. Aslında psh etiketi yok derken kasanın kapalı bir alanında olduğunu ve PSU'nun etiketinin gözükmediğini kastetmek istemiştim PSU'yu çıkarmanın yolunu da bulamadım.

PSU kasanın alt kısmında konumlandırılıyorsa kasanın arka kısmından tornavida yardımı ile vidaları sökün. PSU'nun anakart üzerindeki güç bağlantılarını da çıkarttıktan sonra güç kaynağını yerinden çıkartabilirsiniz.

PSU kasanın alt kısmında konumlandırılıyorsa kasanın arka kısmından tornavida yardımı ile vidaları sökün. PSU'nun anakart üzerindeki güç bağlantılarını da çıkarttıktan sonra güç kaynağını yerinden çıkartabilirsiniz.
Arkada çıkarmak için yer yok galiba yan taraftan falan çıkarılıyor.

Geri
Yukarı