PSU önerisi

Stucknela

Hectopat
Selamünaleyküm.

Marka gözeterek 550W falan bir PSU almak istiyorum.
Marka gözetmekten kastım da çöp markalardan uzak durmak. Onun dışında piyasayla alakalı bir bilgim yok ama şu an bir bilgisayara 550W yeter diye düşüyorum. İleride yükseltme düşünüyorum ama zaten parçaların enerji harcama oranları teknolojiyle beraber düşüyor dolayısıyla 750W falan istemez diye düşüyorum sizlere de danışmak istedim dogru mu düşünüyorum?
Ve önereceğiniz PSU var mı?
Orta ayar bir şey alsak yeterli olur.
Şu an HD7800 ekran kartı AMD FX-6300 işlemci var ama yükseltmeye açık olsun diyorum üstünden 500W çıktı.

Son düzenleme:

Aleykümselam. Sisteminiz nedir? Ona göre PSU daha iyi olabilir. Sonra yetmeme olmasın.

Aleykümselam. Sisteminiz nedir? Ona göre PSU daha iyi olabilir. Sonra yetmeme olmasın.

Şu an HD7800 ekran kartı AMD FX-6300 işlemci var ama yükseltmeye açık olsun diyorum üstünden 500W çıktı.

Bir üst versiyonu sanırım. 300W diyor PSU minimum.

Eğer yükseltmeye açık olacaksa bence bu yeterli olur.

Ama az fark varken bu PSU hem indirim var hem de çok daha iyi, hem de yarı modüler.

Bir üst versiyonu sanırım. 300W diyor PSU minimum.

Eğer yükseltmeye açık olacaksa bence bu yeterli olur.

Ama az fark varken bu PSU hem indirim var hem de çok daha iyi, hem de yarı modüler.

Bu nasıl?

Bu nasıl?

Sanki pek iyi olmadigini duymustum, ama emin degilim. Belki de fiyatiyla alakalidir. Ama attigim NZXT'e cikabiliyorsaniz, sizin sistem icin fazla olsa bile gayet indirilimli ve sistem yukseltmelerinde problem olmayacagini dusunuyorum.

@Oreki, @Andar Han.

Az daha verilip C750 alınabiliyorken, XPG Probe düşünülmemeli bile. Alt seviye bir ürün.

Geri
Yukarı