PSU şalteri kapalıyken güç gelmesi

twixedd

Centipat
Yer
Kocaeli/Kartepe
Daha fazla  

Arkadaşlar PSU markası bu, özetle sizlere açıklıyorum.

Şimdi, normal gün içinde bilgisayarı kullanıyorum, daha sonrasında işim bitince kapatıyorum ve ardından PSU şalterini kapatıyorum, fakat kapatmama rağmen arada bir anakart ışığı, kulaklık ışığı vs. anlım yanıp sönmekte. Sanırım içinde biraz elektrik depolamasından kaynaklı, tam bilemiyorum fakat depolasa bile fişi çekikten sonra herhangi bir ışığın yanıp sönmemesi daha da ilgimi o tarafa yönlendiriyor. Birisi beni açıklığa kavuşturabilirse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar PSU markası bu, özetle sizlere açıklıyorum.

Şimdi, normal gün içinde bilgisayarı kullanıyorum, daha sonrasında işim bitince kapatıyorum ve ardından PSU şalterini kapatıyorum, fakat kapatmama rağmen arada bir anakart ışığı, kulaklık ışığı vs. anlım yanıp sönmekte. Sanırım içinde biraz elektrik depolamasından kaynaklı, tam bilemiyorum fakat depolasa bile fişi çekikten sonra herhangi bir ışığın yanıp sönmemesi daha da ilgimi o tarafa yönlendiriyor. Birisi beni açıklığa kavuşturabilirse çok mutlu olurum.

Şalter kapandıktan 5 saniye sonra normalde anakartdaki ışıklar gider.

Şalter kapandıktan 5 saniye sonra normalde anakartdaki ışıklar gider.
Yok hocam zaten gidiyor fakat gittikten sonra 1-2 dakika aralıklarla ledler vs. yanıp sönüyor.

Normalde yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 5 saniye sonra sönmesi lazım. Kasanın güç tuşuna basıldığında bir tepki alıyor musunuz?
Kurcalamak istemiyorum tam olarak konuyu bilmediğim için, pek sağlıklı olacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı