PSU sesi durduk yere artıp azalıyor

Can_T

Hectopat
Merhabalar PC'nin PSU'sundan durduk yere ses artması ve hemen azalması var sizce bir sorunumu var acaba kasa 600W onumu besleyemiyor bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim bir de bunu yazarken görüntü 2 kere gitti geldi.

AMD Ryzen 5 2600 MA4 3.4GHz 19MB önbellek 6 çekirdek/2.gigabyte B450M S2H 3200MHz(OC)DDR4 soket AM4 M.2/sapphire RX580 puluse OC 8 GB GDDR5 256 Bit'e/powerboost VK-G1007R 600W tempered glass kırmızı./ XPG 8+8 Gammix D30 kırmızı 300MHz CL16 DDR4 singl./Adata 480GB SU630 SATA 3.02. 5 Inc SSD(520 MB okuma.
600W olmasi birşeyi kanıtlamaz ki gördüğüm kadarıyla powerboost'un kasası ile beraber gelen kalitesiz bir PSU. İmkanınız varsa o PSU'yu değiştirin en yakın zamanda. Bir sıkıntısı olmasa bile RX 580 pulse OC gibi bir kart bu PSU'ya emanet edilmez.

600W olmasi bir şeyi kanıtlamaz ki gördüğüm kadarıyla Powerboost'un kasası ile beraber gelen kalitesiz bir PSU. İmkanınız varsa o PSU'yu değiştirin en yakın zamanda. Bir sıkıntısı olmasa bile RX 580 Pulse OC gibi bir kart bu PSU'ya emanet edilmez.

Bir de ben VGA-to HDMI dönüştürücü kullanıyorum oyunlarda bazen dalgalanma ve uzaklara bakınca kalitesizlik var bu ekran gidip gelmesi dönüştürücü ile alakalı olabilir mi 5 gün oldu PC toplayalı ilk 2 gün yoktu bir şey 1 gün arayla 2 kere gidip geldi ekran herhangi bir hatada vermedi.

Bir de ben VGA-to HDMI dönüştürücü kullanıyorum oyunlarda bazen dalgalanma ve uzaklara bakınca kalitesizlik var bu ekran gidip gelmesi dönüştürücü ile alakalı olabilir mi 5 gün oldu PC toplayalı ilk 2 gün yoktu bir şey 1 gün arayla 2 kere gidip geldi ekran herhangi bir hatada vermedi.
Evet bilinen dönüştürücü sorunları bunlar zaten olabilir.Ben Dark marka dönüştürücü ile RX570 kullanıyordum bir sorun yaşamamıştım. Deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı