PSU ve kasa uyumu

milkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım RX 580 ama PSU yeterli olmadığı için şu PSU'yu aldım. https://www.hepsiburada.com/gametech-gtp-600-600w-80-plus-bronze-power-supply-pc-guc-kaynagi-p-HBV00000O4YIV?magaza=RSA Teknoloji&id=123&utm_source=email&utm_medium=siparis&utm_campaign=urun&utm_content=pazarlama&utm_term=kategori-genel&wt_em=siparis.pazarlama.kategori-genel.urun&

Bu aldığım PSU ile kasam uyumlu olur mu sizce, sığar mı? Aşağı da eski PSU'u resmini attım söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-04-06 at 02.58.33.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-06 at 02.58.33.jpeg
    149,3 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fiyata çok daha iyi bir PSU alabilirdiniz. Kasanıza olur ama anakartınıza olur mu bilmiyorum. Bazı prebuilt bilgisayarların anakartları özel güç soketleri kullanabiliyor.

Son düzenleme:
Uyumlu ama bulabileceğiniz en kötü PSU'yu almışsınız, almadan önce sorsanız da ona göre cevap versek biz de daha iyi olmaz mı? İade edin direkt. 600W yazdığına aldanıp almayın, bir cacık olmaz o Gametech'ten.

Yardımcı olur musunuz bu konuda pek bilgim yok bütçem 300-350 civarı.

Bunlar kasama uyumlu ve ekran kartımi çalıştırır değil mi arkadaşlar High Power'i alacağım sanırım.

i5-7500 işlemcim var dostum sanmıyorum darboğaz yapicagini çok soru sordum özür dilerim emin olmak istiyorum.
Arkadaşın verdiği High Power'ı alın.
FSP olan ise Inventus'da daha ucuza bulunuyor.

Bu arada bir şey daha sormak istiyorum benim iptal ettiğim 600W'di bu 500W farkları nedir acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı