MSI B450M PRO-M2 ve Aerocool GT Black Edition 500W Uyumu

Benriya19

Decapat
Anakart kısmında CPU Power bağlantısından bahsediyorum.
Şuan elimde Aerocool GT Black Edition 500W, 2x USB 2.0, 12cm Arka Fanlı, Fiyatı bu kasa ve PSU mevcut.

Sistemi upgrade ettim ve elimde şunlar bulunmakta :
Ben pek anlayamadım yardım edebilirseniz memnun olurum.

NOT: Yeni PSU almadan sorunumu halletmek istiyorum, molex vs. kullanmama gerek kalmadan pin sayısı karşılanıyorsa açıklamanız yeterli olacaktır eğer yetmiyor ise molex mi almalıyım (molex'in türleri varsa türü ile birlikte) ? Bu iki yolda işe yaramayacaksa (inşAllah gerek kalmaz) yeni ve uygun PSU önerilerinizi beklemek durumundayım.
Anakart kısmındaki sorunumun anakart üstündeki cpu power olduğunu öğrendim. Bahsettiğim girişe yeterli pin yoksa ne yapmalıyım ?

• Anakartında bir adet 24 PIN bir adet de 8 PIN CPU girişi var. Her PSU'da da bu pinler var.
  • Ekran kartında bir adet 8 PIN PCIe var ama PSU'daki 6 PIN. Bunun için bir dönüştürücü kullanabilirsin 6 PIN'i 8 PIN'e dönüştüren.

İhtiyacın olan dönüştürücü de bu oluyor, dün gece 2 gibi etiketlemiştin sanırım, iş çıkışına yazmak nasip oldu. Alfais 4830 6 Pin To 8 Pin Pcı E Express Çevirici Power Güç Fiyatı
Teşekkür ederim. Bu parçayı internetten değilde buradan tedarik edemez miyim ? Bolu merkezde ikamet ediyorum. 6 pinden 8 pine dönüştürücü desem verirler mi ekran kartı için ?
İhtiyacın olan dönüştürücü de bu oluyor, dün gece 2 gibi etiketlemiştin sanırım, iş çıkışına yazmak nasip oldu. Alfais 4830 6 Pin To 8 Pin Pcı E Express Çevirici Power Güç Fiyatı
Usta bu kabloyu burada bulamadım satmıyorlarmış. Bunun yerine şuna benzer bir dönüştürücü buldum Dark Dk-cb-p104 2x 4 Pin Molex 8 Pin Pci-e Güç Dönüştürücü - n11.com . Bunu kullansam sistemde sorun olurmu ? Acil bilgiye ihtiyacim var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı