PTT Kargo dağıtım merkezinden kargo alınır mı?

Merhaba, sahibinden üzerinden ürün satın aldım. Yurt içi ve PTT seçenekleri varmış sanırım internetten baktığımda yurt içi 3-4 gün PTT ise 1 gün gösteriyordu PTT tercih ettirdim o yüzden keşke ettirmeseydim. Gebzeden İstanbul'a 2 günde ulaştı, İstanbul Avrupa kim(?)'de 1 gün bekledi ve dün sabah topkapı kargo dağıtım merkezine getirildi. Bildiğim kadarıyla tekrar bayrampaşa şubeye getirecekler kargoyu. İnternetten yorumlarına baktığımda topkapı kdm kargoyu uzun süre bekletiyormuş herkes şikayetçi ve kargo ne kadar hızlı gelirse o kadar iyi olacak benim için. En iyi ihtimalle salı gelecek ki yorumlara bakılırsa 2-3 hafta sürecek gibi gelmesi. Sizce gidip alabilir miyim verirler mi kargoyu yoksa illa kendileri mi getirecek şubeye veya evime?
Evet hocam alabilirsiniz. Benim kimliğim vardı, ben o şekilde şubeye gidip aldım. Ama bazıları ters kafalı oluyor, vermemezlik yapabiliyorlar.

Evet hocam alabilirsiniz. Benim kimliğim vardı, ben o şekilde şubeye gidip aldım. Ama bazıları ters kafalı oluyor, vermemezlik yapabiliyorlar.
Teşekkürler WhatsApp üzerinden canlı desteğe yazdım şuan şubenin numarasını verdiler pazar günü kapalı görünüyor yarın sabah erkenden arayıp bilgi alıcam.

Teşekkürler WhatsApp üzerinden canlı desteğe yazdım şuan şubenin numarasını verdiler pazar günü kapalı görünüyor yarın sabah erkenden arayıp bilgi alıcam.
Şuan bende aynı sorunu yaşıyorum siz ne yaptınız gidip alabildinizmi şubeden

Teşekkürler WhatsApp üzerinden canlı desteğe yazdım şu an şubenin numarasını verdiler pazar günü kapalı görünüyor yarın sabah erkenden arayıp bilgi alacağım.

Benim kargomda topkapı kargo dağıtım merkezinde 3-4 gündür dağıtıma çıkmıyor telefonları acmiyorlar yarın sabah 9-10 gibi gitsem alabilir miyim PC kasası kırılabilir etiketi attirmisti satıcı üstüne umarım bir şeyi yoktur.

Şuan bende aynı sorunu yaşıyorum siz ne yaptınız gidip alabildinizmi şubeden

Benim kargomda topkapı kargo dağıtım merkezinde 3-4 gündür dağıtıma çıkmıyor telefonları acmiyorlar yarın sabah 9-10 gibi gitsem alabilir miyim PC kasası kırılabilir etiketi attirmisti satıcı üstüne umarım bir şeyi yoktur.
Tam şubeye gitmek için dışarı çıktım o anda telefona kargonuz dağıtıma çıkarıldı diye bildirim geldi o yüzden gidip alamadım. Yapacak bir şey yok eğer uzak değilse gidin şansınızı deneyin.

Ayrıca kurye yanınızdayken kutuyu açın kasada herhangi bir sorun var mı diye kontrol edin. Eğer sorun varsa kuryeye tutanak tutturuyorsunuz zararı kargo firması karşılıyor diye biliyorum. Eğer kurye gitmeden tutanak tutturmazsanız tüm zarar sizde kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı