PTT Kargo evde bulamazsa nereye gider?

PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayın. Pazartesi günü yine dağıtıma çıkar. Eğer yine böyle bir durumla karşı karşıya gelinirse, ürün iade olacak

O zaman pazartesi saat 2'ye kadar bekleyim eğer gelen giden olamazsa bir PTT'ye bakayım eğer yine bir şey olmazsa iade etmeye çalışayım.

Ben geçen hafta bir ürün aldım. Aynı sorun. Adres hatası. Şubeye gittim, Konak'a git dediler. Konak'a gittim, ürün geri gidiyor, Basmane'ye git belki yetişirsin dediler. Neredeyse Ankara'ya kadar ürün peşinde koşacaktım. Durumu PttAVM'ye yazdım. 3 gün sonra e-posta geldi. İptal talebiniz üzerine paranız 2-4 gün içinde hesabınıza iade edilecektir. Oysa böyle bir talebim olmadı. Lakin dedikleri gibi 3 gün sonra para hesabıma yattı. :)

Burada sorun satıcı kaynaklı. Fatura adresine adresim yerine T.C. kimlik numaramı yazmış. :)

Ben geçen hafta bir ürün aldım. Aynı sorun. Adres hatası. Şubeye gittim, Konak'a git dediler. Konak'a gittim, ürün geri gidiyor, Basmane'ye git belki yetişirsin dediler. Neredeyse Ankara'ya kadar ürün peşinde koşacaktım. Durumu PttAVM'ye yazdım. 3 gün sonra e-posta geldi. İptal talebiniz üzerine paranız 2-4 gün içinde hesabınıza iade edilecektir. Oysa böyle bir talebim olmadı. Lakin dedikleri gibi 3 gün sonra para hesabıma

Ben geçen hafta bir ürün aldım. Aynı sorun. Adres hatası. Şubeye gittim, Konak'a git dediler. Konak'a gittim, ürün geri gidiyor, Basmane'ye git belki yetişirsin dediler. Neredeyse Ankara'ya kadar ürün peşinde koşacaktım. Durumu PttAVM'ye yazdım. 3 gün sonra e-posta geldi. İptal talebiniz üzerine paranız 2-4 gün içinde hesabınıza iade edilecektir. Oysa böyle bir talebim olmadı. Lakin dedikleri gibi 3 gün sonra para hesabıma yattı. :)

Burada sorun satıcı kaynaklı. Fatura adresine adresim yerine T.C. Kimlik numaramı yazmış. :)

Pazartesi bakacağım nereye yazdınız tam olarak

Hocam bir de bana sadece kuryenin temazsız kodu geldi herhangi bir kargonuz teslim olmadı vs. Diye SMS gelmedi.
Hocam normalde gelmesi gerekte adamlar zaten takip sayfasına not bırakmış. PTT cidden çok kötü bir kargo ya, evde olmana rağmen evde değil diyorlar.

Geri
Yukarı