PTTAVM "Gönderilmiş" ne demek?

AntaresK

Picopat
Daha fazla  
PTTAVM'den işlemci fanı aldım ve şubeden teslimi seçtim. Bu sabah baktığımda "Gönderilmiş" yazıyor, yani şubeye ulaşmış mı, gidip alınmalı mı? Adam akıllı yazmamışlar, ulaştı mı, yolda mı diye. Daha önceden alışveriş yapmış olan var mı?

Ekran görüntüsü atar mısınız?
1655193244217.png

Hiçbir detay yok, sadece gönderilmiş.

Satıcı ürünü kargoya vermiş o zaman, hiç takip kodu falan yok mu? Deep Web'ten ürün geliyor sanki.
Takip kodu denen şeyi arattığında ya bu ekrana geri atıyor ya da takip kodu kayıtlı değil diyor. PTT'nin kendi sitesi olduğu halde bu kadar komik bir sipariş takip sistemleri var.

Cuma günü oldu ve hala kargoyu alamadım. Dün kargocu aradı dedi ki "Belirlediğiniz şubeye teslim edemiyorum diğerine teslim edeyim alır mısınız?". Ben de dedim "Et abi, orası da yakın. Alırım." Gitmiş gönderemediği şubeye Adreste Yok notu verip dönmüş. Diğer şubeye teslim etmemiş. Bugün de sabah 8:40'da dağıtımda mesajı geldi fakat arkadaş dağıtamıyor halen.

En azından kargo geldi mi?

Ben çünkü bugün PTTAVM'den alışveriş yaptım aynı yazı var çok garip bir sistem yapmışlar.Şubeye daha hızlı gelir diye şubeyi seçmiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı