PTT'de ininal kart satışları durduruldu mu?

iksbaks

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba ben eski bir ininal kullanısıydım. Kartımı yaklaşık 2 yıl önce kapatmıştım. Şimdi tekrar ininal sahibi olmak istedim. PTT evime 11 km ve yürümek istemedim. Annemde bana çalıştığı yerde PTT olduğunu söyledi ben de eğer küçük bir yer ise orada satılmaz dediğimde ise büyük bir ana şube olduğunu söyledi bunlar önemli değil geçiyorum. Annem PTT gittiğinde ise bir çalışan ininal kart satışlarının durdurulduğunu ve bunun sebebini söyleyemeceklerini demiş. Arkadaşlar böyle bir şey var mı? Yoksa PTT çalışanının kart hakkında bir şey bilmemesine mi bağlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 2015 gibi gittiğimde vermemişlerdi. Sebebini sorunca PTT'nin ininal ile olan sözleşmelerini feshettiğini söylemişlerdi. Sebep bu olabilir. Teknosa, D&R veya Migros'u deneyin.

Yanlış Bilgilendirme
Anne babanıza söyleyin banka hesabı açsın size ininalin bir güvencesi yok örneğin kartınızdan para çekilse gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal de bi muhatabınız bile yok alıyorsanız alın siz bilirsiniz, bi sıkıntı olduğun papağan bi müşteri hizmetlerine bağlanırsın i. Tavsiye veriyoruz burada alana.
Sorunun cevabı ptt satmıyor artık. Bildiğim kadarıyla

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı