PUBG 120 FPS değeri gelecek mi?

AyhanEge16

Femtopat
Daha fazla  
PUBG'ye yeni güncellemeyle birlikte 120FPS desteği gelceği söyleniyor ve Redmi tarafında Redmi Note 10 Pro'nun 120FPS desteği olacağını söz konusu. Benim cihazım Redmi Note 11 Pro şimdi mantıken 10 Pro'ya geliyorsa 11 proyada gelmesi gerekmiyor mu? Ya da yanlış bildiğim bir şey olabilir aydınlatırsanız sevinirim.

Ezelden beri genelde SD işlemciler oyun konusunda mobil tarafta hem daha başarılı hem daha optimizeler. Note 11 Pro ve Note 10 Pro konusuna gelirsek çıktığında da Note 10 Pro'nun gerisinde kalan bir telefon oldu 11 Pro. PUBG açtığına şükretmek en iyisi.

Vermez hocam. Arkadaşlar GFX tool aracı kullanıyor.

GFX'le yapılabilir fakat hem cihaz yorulur hem de oyunda ban yeme olasılığınız yükselir.

Aynen öyle benim Note 11 Pro bile 45FPS veriyor ayrıca 46 dereceyi görüyor Liquid soğutmasına rağmen Note 10 Pro ise 53 dereceyi görüyor ama ben 60FPS Config ile telefona fan aldım 46'dan 44'te düştü ısı ama sabit verebiliyor nadiren bir düşüyor oda 50-60 arasında oluyor yani drop denmez.

Ezelden beri genelde SD işlemciler oyun konusunda mobil tarafta hem daha başarılı hem daha optimizeler. Note 11 Pro ve Note 10 Pro konusuna gelirsek çıktığında da Note 10 Pro'nun gerisinde kalan bir telefon oldu 11 Pro. PUBG açtığına şükretmek en iyisi.
çok doğru yani ben olsam ekrandan ya da pilden kısar işlemciye verirdim. dimensity 1080 ya da snapdragon 965 filan koyardım

Geçtim Note 10'u Note 11'i, PUBG Mi 11 , Mi 12 serisine bile 120 fps desteği vermez.

iPhone 15 , Mi 14 , S23 -24 serisine getirir. adamlar optimizasyonda kötü oldukları kadar oyuncu deneyiminde de kötüler.

90 FPS geldiğinde de sadece yeni çıkan cihazlara verilmişti mesela.

Eski cihazın(1senelik ve daha fazla) ayarlarını bile kolay kolay değiştirmiyorlar .

Geçtim Note 10'u Note 11'i, PUBG mi 11, mi 12 serisine bile 120 FPS desteği vermez.

iPhone 15, mi 14, S23 -24 serisine getirir. Adamlar optimizasyonda kötü oldukları kadar oyuncu deneyiminde de kötüler.

90 FPS geldiğinde de sadece yeni çıkan cihazlara verilmişti mesela.

Evet benim Note 11 Pro'da 120Hz gibi akıcılık sunuyor fakat kullanamıyorum sadece Instagram Facebook gibi yerlede aşağı kaydırırken daha akıcı oluyor gerisi boş. 60Hz hem pil tasarrufu hem daha ısınmaya yarıyor zaten 11 Pro orta segment böyle bir cihaza saçma olmuş.

Xiaomi'nin ve diğer Android'ler 120Hz 90Hz ekranları çıkartınca sırf farklılık olsun diye 60Hz'ye verince telefonu 30Hz de çalıştırıyorlar.

Evet mesela iPhone 11'deki sabit 60Hz ile Redmi Note 11 Pro'ya da herhangi bir cihazda 120Hz'den 60Hz'ye çekince o iPhone 11 60Hz'sini alamıyorsun sanki takılıyor gibi.

Geri
Yukarı