PUBG Adam Görememek

Newtype

Hectopat
PUBG'de hiçbir adamı göremiyorum adamları göremeden beni öldürüyorlar CS:GO oynadım onda iyiyim ama PUBG'ye alışamadım bir türlü. PUBG'de adam görmek için ne yapmak gerekiyor?

İyi ses kasıp anında mermiyi yediğin yönü saptaman lazım, çok zor bir iş değil sadece biraz daha tecrübe.

Kenar yumusatma ayarin en az orta olsun. Yoksa hareket ettiginde butun cisimlerin kenarlari hareket ediyormus gibi gorundugunden adamlari secmen cok zor olur. PUBG CS den cok farkli bir oyun. Özellikle BF oyunculari kolay uyum saglarlar. :)

Sistem özelliklerini bilmiyorum ama güzel bir sisteme sahipsen şu ayarları öneririm.
V-sync tamamen sana kalmış ben monitörün hz sine sabitliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 2.785
Nvidia ekran kartı kullanıyorsan Nvidia Freestyle ayarlarını değiştirip, kendine özel şekilde kullanabilirsin. Bu ayarlar hile sınıfına girmiyor, PUBG orjinal twitter hesabından da bunu onaylamışlardı. İnternette ayarlara bakmanı öneririm.

Hocam düşük bir sisteme yada kötü ayarlara sahipsen rakip görmek zorlaşıyor. Zaten oyunda amaç kimseye gözükmeden rakipleri görüp öldürmek diye düşünüyorum :LOL:
Bende ilk başladığımda sizin gibiydim bayağı 1 hafta boyunca hiç adam öldüremeden bayağı saat harcadım en sonunda silah sapmaları ve gözükmeden pencerelerden pusmayı ufak ufak tecrübe ettim ve şimdi her oyunda ortalama ilk 20 lere girip minimum 2-3 leş alıyorum.

Hocam düşük bir sisteme yada kötü ayarlara sahipsen rakip görmek zorlaşıyor. Zaten oyunda amaç kimseye gözükmeden rakipleri görüp öldürmek diye düşünüyorum :LOL:
Bende ilk başladığımda sizin gibiydim bayağı 1 hafta boyunca hiç adam öldüremeden bayağı saat harcadım en sonunda silah sapmaları ve gözükmeden pencerelerden pusmayı ufak ufak tecrübe ettim ve şimdi her oyunda ortalama ilk 20 lere girip minimum 2-3 leş alıyorum.
Bence sistemle çok bi ilgisi yok. Ben GT 1030 ile oynuyorum öle öok iyi bir sistemim yok. 768p çözünürülükte sadece kenar yumusatma orta gerisi en düşükte oynuyorum. İlk başladıgımda 1-2 kill alırken şimdi ise her gün düzenli bir kere 1. oluyorum. :) Oyuna alışmak gerçekten zor. Ve sadece yetenekle olacak iş degil. Bazen güvenli alan öyle bir yere çıkıyor ki adamın üstüne koşmak zorunda kalıyorsunuz. Bazen hiç beklemediginiz bir yerden adam çıkıyor pat diye vuruyor. En iyisi bol bol school, hacienda,pocinhki ve pecado ya atlayıp aim geliştirmek. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı