PUBG AMD ekran kartı ile çalıştırma

RedSlayer_

Hectopat
Daha fazla  
PUBG'de düşük FPS alıyorum çoğu kişi bunu oyunun yeni olmasına bağlıyor benim sorum PUBG'yi doğru ekran kartında çalıştırabiliyor muyum? Öncelikle:

Sistem Özellikleri:

İşlemci :Intel i5-3210m 2.50Ghz
Ekran Kartı: Arkadaşlar bu konuda kafam karışık bu nedenle size resimle göstereceğim.

technopat ps.png

İşletim Sistemi: Windows 7 Home Premium (Home Premiumu PUBG'yi rahat oynayabilceğim bir sisteme önerilerle değiştirebilirim).

SSD: SAMSUNG SSD 750 EVO 250GB ATA Device

Şimdi asıl soruma geliyorum. Arkadaşlar ben normal oyunları çalıştırırken AMD ekran kartıyla çalışması için birkaç yöntem uyguluyordum.

technopat ccc.PNG

Gördüğünüz gibi istediğim oyunu yüksek performansa alıp en iyi şekilde grafiği umursamaksızın oynuyorum ve oyunu AMD ekran kartıyla açtığımdan emin oluyordum.

Fakat gördüğünüz gibi tlsgame.exe yani PUBG atanmamışta ve ben oyunu yüksek performansa alıp tekrar oyuna girdiğimde görüntü hafif kararıyor düzeliyor ve tekrar atanmamışa alınıyor. Yani bu oyunu iğrenç intel graphics ekranıyla oynadığım ihtimalini veriyor bu FPS'imin düşük olmasını sağlayabilir bunun güncellemeyle alakası olduğunu pek sanmıyorum vars ada Catalyst Control Center bize her destekte bulunuyor tabii ki(!)

ccc (!).PNG

Sizin cevaplarınızı da bekliyorum. Kendimi olabildiğince açmaya çalıştım fotoğraflar hazırladım eğer oyunun çıkmasını beklememi öneriyorsanız buna razıyım ama bilenden tabiki öneri bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB

Senin bilgisayarın diz üstü olduğundan dolayı emin değilim ama sanırım sorun ekran kartının sisteme yetmemesinden dolayı. Kaldırmıyor yani sistemin.
Zaten sen bu sistemi değiştirmeye bak, çok eskimiş. :)

Minimum sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB

Senin bilgisayarın diz üstü olduğundan dolayı emin değilim ama sanırım sorun ekran kartının sisteme yetmemesinden dolayı. Kaldırmıyor yani sistemin.
Zaten sen bu sistemi değiştirmeye bak, çok eskimiş. :)
Neye dayanarak çok eski, kötü? Gayet kaldırabilecek bir sistem, optimizasyon sorunu olabilir ya da HD Graphics ekran kartını kullanıyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı