Çözüldü PUBG anlık takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertsinmaz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kullandığım sistemde diğer oyunlarda rahatsız olmayacak şekillerde takılmalar oluyor ama PUBG'de uçaktan inerken rahatsız edecek derecede anlık takılmalar oluyor. Bakın yanlış anlaşılmasın FPS sorunum yok ama takılma sorunları yaşıyorum. Bu SSD olmadığından mı kaynaklanıyor yoksa RAM frekansından dolayı mı? Net bir şekilde bilgilendirme yaparsanız sevinirim. 1080p kayıt bile alıyorum FPS kaybı olmadan.

Çözüm
Evet arkadaşlar sorun RAM kaynaklıymış 2x8 16 GB 3200 MHz RAM taktım sorun çözüldü ileride bir de SSD alacağım.
Arkadaşlar merhaba, kullandığım sistemde diğer oyunlarda rahatsız olmayacak şekillerde takılmalar oluyor ama PUBG'de uçaktan inerken rahatsız edecek derecede anlık takılmalar oluyor. Bakın yanlış anlaşılmasın FPS sorunum yok ama takılma sorunları yaşıyorum. Bu SSD olmadığından mı kaynaklanıyor yoksa RAM frekansından dolayı mı? Net bir şekilde bilgilendirme yaparsanız sevinirim. 1080p kayıt bile alıyorum FPS kaybı olmadan.
SSD' ye yüklü olmadığından olabilir. Bağdaştıracak olursak bende SSD' ye yüklü ve böyle bir sorunum yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı