PUBG Düşük FPS Problemi

erkanshelby

Decapat
ss1.PNG

ss2.PNG
ss3.PNG

Oyunu 3 ay boyunca sıkıntısız oynadım. Ocak ayında çalışmaya başladım, bugüne kadar hiç oynamadım ve güncellemedim. Bugün bütün güncellemeleri yapıp oyuna girdiğimde, 30-35 arası FPS aldığımı gördüm. Forumu dolaştım, farklı forumlara baktım ve denilenleri yaptım ama sorun çözülmedi. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Hangi çözünürlük ve ayarlarda oynadığını belirtmemişsin. Eğer 1080P'de oynuyorsan değerler normal. Özellikle yeni mini haritada sis, yağmur gibi etmenler de dahil olunca FPS'de gerilemeler yaşanıyor. Bahsettiğin süre boyunca ekran kartı sürücüsünü güncellemediysen önce onu hallet. Oyunu 720P veya 900P'de görüş uzaklığı yüksek, diğer ayarlar en düşük olacak şekilde ayarla.

1600x900 çözünürlüğünde oynuyorum. Ekran kartı sürücüsünü güncellemedim.Güncelleyip deneyeceğim,teşekkürler.
Hocam güncelledim .NVIDIA Experience diye bir şey de yükledim. Optimizasyon yaptım . Sadece 10 Fps arttı. Önerdiğin başka bir şey var mı ?

Son düzenleme:
ss1.PNG

2 ile çarp falan mevzularını çözemedim direk bunu atayım.
Çok alakalı olmayabilir ama BIOS'unu güncelle.
X550VX BIOS & FIRMWARE | Laptops | ASUS USA
  • Ekran kartını güncelle.
  • Tüm driverları güncelle.
  • Son güncelleştirmeleri yükle.
  • Gereksiz programları kaldır.
Belki artar FPS.
Deneyip sonucu yazarım teşekkürler.
Çok alakalı olmayabilir ama BIOS'unu güncelle.
X550VX BIOS & FIRMWARE | Laptops | ASUS USA
  • Ekran kartını güncelle.
  • Tüm driverları güncelle.
  • Son güncelleştirmeleri yükle.
  • Gereksiz programları kaldır.
Belki artar FPS.
Denedim değişen bir şey olmadı :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı