PUBG Emulatör Takılma Sorunu

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Iyi bir sistemim olmasına rağmen PUBG emulatörde takılma yaşıyorum, kasma yok oyun akıcı oynanıyor fakat ara ara takılma oluyor anlık ve oyunu oynanmaz sinir bozucu bir hale getiriyor. Sistemim i3 6100 işlemci MSI GTX 760 ekran kartı 16 GB Kingston Fury RAM DDR4 sistem H110M Pro VD anakart, Zalman 500LE PSU. Diğer oyunlarda hiçbir problem yok. Görev yöneticisinden yüksekte olmasına rağmen ve işin ilginç tarafı oyun ayarlarında en düşüğe de getirsem en yükseğe de gene aynı problem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emulatörde bende sıkıntı yaşıyorum harita yok olup duruyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Iyi bir sistemim olmasına rağmen PUBG emulatörde takılma yaşıyorum, kasma yok oyun akıcı oynanıyor fakat ara ara takılma oluyor anlık ve oyunu oynanmaz sinir bozucu bir hale getiriyor. Sistemim i3 6100 işlemci MSI GTX 760 ekran kartı 16 GB Kingston Fury RAM DDR4 sistem H110M Pro VD anakart, Zalman 500LE PSU. Diğer oyunlarda hiçbir problem yok. Görev yöneticisinden yüksekte olmasına rağmen ve işin ilginç tarafı oyun ayarlarında en düşüğe de getirsem en yükseğe de gene aynı problem var.
Sorunu çöze bildiniz mi aynı sorun bende de var ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı