Pubg Emulator "Google Play" hesabı ile giriş yapılmıyor

radyoaktif

Kilopat
Daha fazla  
Pubg Mobile Emulator'deki son güncellemeden sonra Google Play Game hesabım üzerinden oyuna giriş yapamıyorum. Emulator'ün kendisinde Gmail hesabım açılıyor ama oyundaki karakterimin tanımlı olduğu Gmail hesabıma giriş yapamıyorum. Üstelik emulator'ü dün komple silip sıfırdan temiz bir kurulum yaptım ve ilk başta Gmail hesabıma girdi de ama bu gün tekrar girmemeye başladı.

371845

Oyun içinden "Play Game"e tıklıyorum lakin koşan animasyonlu bekleme logosu 30 saniye koştuktan sonra hiç bir şey olmamış gibi yok oluyor.

371846

Emulator üzerinden "Google Play Game"e tıklayarak oyuna girmeye çalıştığımda da aşağıdaki sayfa dönüp duruyor, hiç bir hareket yok.

371848

Emulator içi ayarlarım da her zamanki oynadığım gibi, herhangi bir değişiklik yok.

371854

Bu genel bir sorun olamaz zira elimdeki notebook'da aynı işlemleri denediğimde Google Play'e sorunsuzca giriyor. Sorun sizce ne olabilir yardımcı olursanız minnettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı