PUBG görüntünün gitmesi

Kaan Kalkan

Hectopat
Daha fazla  
Yeni PUBG aldım fakat oyuna giremiyorum bluehole introlarını görüyorum ardından yer geliyor server seçip solo giriyorum. Buraya kadar bir sıkıntı yok girdikten sonra 1 dakika olmadan 2 ekranımda da görüntü gidiyor. Hiç bir şey işe yaramıyor ondan sonra bilgisayara restart atmam gerekiyor. Error veya herhangi bir şey de görmüyorum ne yazık ki ses devam ediyor fakat çok kısa bir süre sonra o da gidiyor. İlk defa bilgisayarla ilgili bir sorunumu forumlarda yazıyorum. Çaresizim kısacası.

Yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.
  • i5-4690K
  • GTX 970
  • Msi Gaming 5
  • 16 GB RAM 2x 4 GB 1x 8 GB
  • 600W 80+ PSU
  • 1TB HDD
  • 120GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sorunu gibi. Furmark çalıştır. Onda da bir süre sonra görüntü gidiyorsa kartını garantiye göndermen gerekebilir. Ya da PUBG'de ayarları kısmak da fayda edebilir.

Dediğiniz gibi Furmark çalıştırdım. 13 dakika boyunca hiç bir şekilde çökme vs. olmadı PUBG high da oynuyorum zaten GTX970'in high ayarını kaldırması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca çift monitör olduğu için böyle bir sıkıntı yapacağını zannetmiyorum. Ekran kartımın içini açıp fan temizliği yaptım. Garanti kapsamı dışına giriyor artık sanırsam (Garantiyi 24 ay olduğunu zannediyordum siz yazdıktan sonra kontrol ettim 36 aymış) Kısacası garantiye gönderemiyorum sanırsam Daha başka ne gibi donanımları testten geçirebilirim ? zaten SSD ve HDD leri HD Tune Pro ile tarama yaptım hata çıkmadı memtest64 programı ile ramleri de test ettim orada da hata çıkmadı acaba ramlerim dual olmadığı için mi böyle bir sorunla karşılaşıyorum bilemedim. Şimdiden teşekkürler

13 dakika boyunca çalıştırdım furmarkı sonra kendim kapattım çökme gibi bir durum olmadı düzelteyim.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

R
Ekran kartı sorunu gibi. Furmark çalıştır. Onda da bir süre sonra görüntü gidiyorsa kartını garantiye göndermen gerekebilir. Ya da PUBG'de ayarları kısmak da fayda edebilir.
recep abi gözünün yağını yiim gta 5 bf1 ultraa oynatıyor hdd ekran kartı ram sdd işlemci hepsinin testini yaptım hiç sorun yok car mechanic simulator 2018 de 2-3 dk oynayınca ekran gidiyor ekran kartının fanları cok hızlı donuyor rog strix 1060 6gb var reset atana kadarda ekran gelmiyor ekran gittiğindeki işlemci ısısı 43 ekran kartı 46 normalde 60 a kadar çıkarttım kapanıcakmı die kapanmıyor lütfen yarım et

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı