PUBG için iPhone XR alınır mı?

AnkA000007

Femtopat
PUBG için iPhone XR alacağım ama 3-4 yil sonra kasmaya başlar mı, beni ne kadar idare eder?

iPhone XR kullanıyorum yaklaşık 2.5 aydır. Bir kez pubg oynadım denemek için en yüksek ayarlarda gayet akıcı oynatıyor hiçbir sorun yok. iPhone XR önümüzdeki 4-5 yıl güncelleme alacak bir telefon ve kasacağını düşünmüyorum.

iPhone 6S'in 2015 yılında çıktığını ve hala ios güncellemelerini aldığını ve pubg mobili sıkıntısız oynattığını unutmamak lazım. Tabi ki de her telefon gibi bir süre sonra bataryası ölücektir, düzenli bir şekilde kullanıp bataryasının ömrü bittiğinde orjinali ile değiştirirseniz, neden olmasın?

PUBG için iPhone XR alacağım ama 3-4 yil sonra kasmaya başlar mı, beni ne kadar idare eder?

Vallahi iPhone 7 Plus 4 yıl önce çıktı hala en yüksek ayarlarda çatır çatır oynatıyor. Tahminen 5 sene kastırmaz ondan sonra güncelleme almaz (belki alır) yeni telefon alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…