PUBG KoreanRating Kodu Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Waynne

Hectopat
PUBG oyununa yeni başladığımda mavı kan rengi için KoreanRating yazmıştım ancak şimdi mor kan rengi yapmak istiyorum. Bunun içinde KoreanRating komutunu aktif etmemem gerekiyormuş. Nasıl aktifsizleştireceğim bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kütüphaneniz üzerinden PUBG'ye sağ tıklayın, özellikleri açın. Açılan pencerede Genel bölümünün en altında "Başlatma seçeneklerini ayarla" tuşuna basın. Burada yer alan -KoreanRating kodunu kaldırın ve Tamam diyerek kapatın.
Kütüphaneniz üzerinden PUBG'ye sağ tıklayın, özellikleri açın. Açılan pencerede Genel bölümünün en altında "Başlatma seçeneklerini ayarla" tuşuna basın. Burada yer alan -KoreanRating kodunu kaldırın ve Tamam diyerek kapatın.

Çözüm
Ben önceden bu kodu silip başka bir kod yazmıştım fps artışı için. Ancak kan renginde herhangi bir değişim olmadı hala da aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı