PUBG Lite Global Shader Cache hatası

Arda DİKORMAN

Kilopat
Daha fazla  
2 gündür PUBG Lite Global Shader cache hatası alıyorum. Hatalar resimde, gerekirse diye "dxdiag" görüntülerini de attım. Yardım ederseniz sevinirim.

397587

397588

DirectX 12 yüklü ve Windows 10 Home 64bit kullanıyorum. DirectX 11 yükleyemiyorum. DXCPL diye diye program önerdiler. Yükleyip denedim. Bu sefer "DX11 feature level 10.0 is required to run the engine " hatası aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gündür PUBG Lite Global Shader cache hatası alıyorum. Hatalar resimde, gerekirse diye "dxdiag" görüntülerini de attım. Yardım ederseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 397587

Eki Görüntüle 397588

DirectX 12 yüklü ve Windows 10 Home 64bit kullanıyorum. DirectX 11 yükleyemiyorum. DXCPL diye diye program önerdiler. Yükleyip denedim. Bu sefer "DX11 feature level 10.0 is required to run the engine " hatası aldım.
Her ne kadar orjinal Pubg oynasam da Pubg Lite çok iyi bir düşünceyle yapılmış güzel bir oyun.
Dün arkadaşlarla Squad girip denedik baya da sardı oyunu oynama isteğinizi anlıyorum indirirken site de hataların çözümleri adlı bir sayfa vardı Pubg Lite Türkiye sitesin de oraya bir bakmanızı tavsiye ederim belki çözüm mevcuttur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı