PUBG Lite oynanır mı?

Benim için de öyle. Zamanında Mobile de oynadım, Mobile Lite de oynadım. Lite sürümlerinin hepsinde nedense böyle offline, bir kere çıkan sonra da yüzüne bakılmayan havası vardı. Bir tek bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Fakat şuan Lite sürümünü sıkılmadan arada oynuyorum. Aslında en iyi yanı kanser etmemesi. Kötü takımlar mı geliyor? Solo girerim.
Vallahi bende öyle Mobile Lite aralıksız oynuyorum çok beğeniyorum ama Lite desteği kesince çok üzüldüm ve bıraktım artık takmıyorlar bizi arkadaşlarım kanser oldu yorum yazdılar Facebook'tan Twitter'dan ama bakan eden yok ciddiye alan kişiler yok en son map olayı oldu bilmiyorum biliyor musun öylede Online kaybettiler böyle giderse çok Online kaybedecekler kullanıcıları ciddiye almaları lazım.

@AlayınaGider Arada bir arkadaşlarla stres atma oyunları bence. Mobile sürümünü bir yıla yakın bir süredir oynadım. Sınıf arkadaşlarım ile falan da girerdik, müthiş olurdu. Sonra pek sarmamaya başladı ve bıraktım. Daha sonra da hileler tavan yaptı zaten. İnşallah Valorant da CS:GO ve PUBG Mobile gibi olmaz.

@AlayınaGider Arada bir arkadaşlarla stres atma oyunları bence. Mobile sürümünü bir yıla yakın bir süredir oynadım. Sınıf arkadaşlarım ile falan da girerdik, müthiş olurdu. Sonra pek sarmamaya başladı ve bıraktım. Daha sonra da hileler tavan yaptı zaten. İnşallah Valorant da CS:GO ve PUBG Mobile gibi olmaz.
İnşallah CS:GO gibi olmaz CS:GO başlı başına hilecilerin mekanı oldu paralı olurken çok iyiydi açıkcası bedava yaptılar ve CS:GO harcadılar bence Valorant ücretsiz ama inşallah onu da harcamazlar aslında bir oyun vardı güncellemeler ile fixliyorlardı hileleri her dakika başı hileleri engelleseler güncellemeler ile fixleseler çok iyi olurdu.

İnşallah CS:GO başlı başına hilecilerin mekanı oldu paralı olurken çok iyiydi üzüldüm açıkcası bedava yaptılar ve CS:GO harcadılar bence Valorant ücretsiz ama inşallah onu da harcamazlar aslında bir oyun vardı güncellemeler ile fixliyorlardı hileleri her dakika başı hileleri engelleseler çok iyi olurdu.
Valorant'ta özellikle elmas liginde çok yaygın hileler. Gümüşüm, bir kere derecesiz maçta karşılaştım. Adam bir de utanmadan sürekli "Valorant hile satışlarımız başlamıştır, bilmem ne Discord adresinden ulaşabilirsiniz. Vanguard kapalı olduğu için ban yemezsiniz. Fiyatı bilmem kaç VP" falan yazıyordu. Aşırı sinir oldum, şaka gibi. Vanguard bir el atar İnşallah. Şu yeni sezona hileler içinde başlamayalım. Bu arada eğer Pubg Lite oynuyorsanız beraber girebiliriz. DC: opiyogarcaz#8022

Valorant'ta özellikle elmas liginde çok yaygın hileler. Gümüşüm, bir kere derecesiz maçta karşılaştım. Adam bir de utanmadan sürekli "Valorant hile satışlarımız başlamıştır, bilmem ne Discord adresinden ulaşabilirsiniz. Vanguard kapalı olduğu için ban yemezsiniz. Fiyatı bilmem kaç VP" falan yazıyordu. Aşırı sinir oldum, şaka gibi. Vanguard bir el atar İnşallah. Şu yeni sezona hileler içinde başlamayalım. Bu arada eğer Pubg Lite oynuyorsanız beraber girebiliriz. DC: opiyogarcaz#8022
Teşekkürler müsait olursam sana yazarım, eyvah o zaman Valorant sıra geliyor demek umarım Riot oyununu harcatmazda güncellemelerle ya da güvenlik önlemlerini öne alarak bu hileye bir dur der.

Geri
Yukarı