PUBG Macro Ban Sebebi mi?

Input Lag'a neden olur :) yapmazlar o dediklerini
Yoo, neden olsun? Oradaki gecikme girdi gecikmesi değil, gerçekçi bir şekilde silahın geri tepme sonrası hazır olması süresi. Gerçek hayatta da var böyle bir şey sonuçta.

Dünyanın en hızlı işaret parmağına sahip insanı da bulsanız bir saniye içinde bir tüfeğin tetiğini çekebilme hızı ve sayısı bellidir.

Yoo, neden olsun? Oradaki gecikme girdi gecikmesi değil, gerçekçi bir şekilde silahın geri tepme sonrası hazır olması süresi. Gerçek hayatta da var böyle bir şey sonuçta.

Dünyanın en hızlı işaret parmağına sahip insanı da bulsanız bir saniye içinde bir tüfeğin tetiğini çekebilme hızı ve sayısı bellidir.
Yazdıklarınız mantıklı katılıyorum ama firma para kazanma pesinde olduğundan bazı hilelere göz yumuyorlar.
Yoksa engellenemeyecek bir konu değil.

Oyundaki FPS iyi, farem iyi, seri de basabiliyorum. Sen M16'yı tık tık tık diye kullanırken ben yarım şarjör mermi sıkabiliyorsam bana hileci, makrocu demeyeceksin; kendini de sistemini de geliştireceksin. "Şuna bak ya nasıl sıkıyor. İmkanı yok abi sıkamaz böyle. Kesin hile bu."

Yakın mesafede SLR, SKS, Mini 14 kesinlikle affetmem otomatik silah gibi sıkarım. Evet oyunda hile var ama herkeste hile yok. Bakış açınızı değiştirin biraz.

3 aydır hem hotkey macro hem tepmeme makroları kullanıyorum bi halt olduğu yok oyunda makro kullanan o kadar çok adam var ki 1-banlasalar oyuncu sayısında çok fazla bi düşüş olur 2-ek bi program kullanmadığın sürece farkedilmesi imkansıza yakındır çünkü hem ne oyun dosyası değiştiriyosun ne de oyuna bişey injekte ediyosun ayrıca izleyen mouseni aşağı çekmişsin gibi düşünür ben de ilk başta makroya karşıydım sonra oyunda beni vuranların çoğunda makro olduğunu farkettim onlar kullanıyorsa ben de kullanırım dedim bi sıkıntı çıkmadı
Kardeşim bana yardımcı olsa ben de kullanayım şu makroyu paylaşma şansın varmı bıktım hilelere ölmekten adamların %99 görme hilesi kullanıyor
3 aydır hem hotkey macro hem tepmeme makroları kullanıyorum bi halt olduğu yok oyunda makro kullanan o kadar çok adam var ki 1-banlasalar oyuncu sayısında çok fazla bi düşüş olur 2-ek bi program kullanmadığın sürece farkedilmesi imkansıza yakındır çünkü hem ne oyun dosyası değiştiriyosun ne de oyuna bişey injekte ediyosun ayrıca izleyen mouseni aşağı çekmişsin gibi düşünür ben de ilk başta makroya karşıydım sonra oyunda beni vuranların çoğunda makro olduğunu farkettim onlar kullanıyorsa ben de kullanırım dedim bi sıkıntı çıkmadı
Kardeşim bana yardımcı ol bende şu makroyu kullanayım paylaşma şansın varmı bıktım hilelere ölmekten adamların %99 görme hilesi kullanıyor

3 aydır hem hotkey macro hem tepmeme makroları kullanıyorum bir halt olduğu yok oyunda makro kullanan o kadar çok adam var ki 1-banlasalar oyuncu sayısında çok fazla bir düşüş olur 2-ek bir program kullanmadığın sürece farkedilmesi imkansıza yakındır çünkü hem ne oyun dosyası değiştiriyorsun ne de oyuna bir şey injekte ediyorsun ayrıca izleyen mouseni aşağı çekmişsin gibi düşünür ben de ilk başta makroya karşıydım sonra oyunda beni vuranların çoğunda makro olduğunu fark ettim onlar kullanıyorsa ben de kullanırım dedim bir sıkıntı çıkmadı.

Kanka maouse saywin macro ayarlaybilir miyim?

Kanka maouse saywin macro ayarlaybilir miyim?
sanmıyorum bloody a4tech ve logitech olur sadece
Kardeşim bana yardımcı olsa ben de kullanayım şu makroyu paylaşma şansın varmı bıktım hilelere ölmekten adamların %99 görme hilesi kullanıyor

Kardeşim bana yardımcı ol bende şu makroyu kullanayım paylaşma şansın varmı bıktım hilelere ölmekten adamların %99 görme hilesi kullanıyor
hilecilere karşı makro hiç bi halta yaramaz dostum

Son düzenleme:

6 yıl geçmiş hala ban yemedin mi kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı