PUBG Mobile 90 FPS olmuyor

Daha fazla  
Merhaba. Ben PUBG Mobile FPS arttırmak icin yardım arıyorum GFX tool denedim 60 FPS veya 90 FPS olmuyor kullandığım cihaz Redmi 10 2022.

Senin denediğin şey "Tofaş'ım neden 450km/h hız yapmıyor" demekle aynı. Cihazının işlemcisi ortada. O işlemciyi daha çok zorlarsan çok çabuk mefta olur.

Eğer kasma donma olmuyorsa oynadıgınız FPS'te ıyı olmaya calısın. Config falan ban sebebı.
Eğer hesabınız az cok değerlı ıse yapmanızı onermem.

Telefon 90 Hz fakat yine de ne 60 ne de 90 45 FPS Max Note 8 60 FPS alabiliyor belirttiğiniz gibi Config kullanmak istiyorum ama hangi Config uygun olur.

Note 8 30FPS alıyor. Note 8 Pro 45-60 alıyor. Ve duz Note 8 oyunda kasıyor.

Ekranının 90Hz olması 90FPS verecek diye bir şey cıkartmıyor.

Ben 30 FPS oynuyorum ve kasmadıgı taktırde oldukca yeterlı. Tabiikide 60 FPS daha ıyı olacaktır ama dediğim gibi ban sebebi. Report falan yersen ve uygulamayı fark ederlerse hesap gg.

Merhaba. Ben PUBG Mobile FPS arttırmak icin yardım arıyorum GFX tool denedim 60 FPS veya 90 FPS olmuyor kullandığım cihaz Redmi 10 2022.

O telefonla pubgm oynamaya çalışmıştım 20 dakika sonra sıcaktan tutamadım telefonu. 90 FPS falan düşünme telefon C4'e döner 45 FPS aldığına şükret.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…